Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

pad xbox 360

pad xbox 360 fifa15

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dave122

Dave122

Advanced Member

• Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 01:09

Czesc, mam taki dziwny problem ,nie wiedzialem gdzie o tym napisac wiec wybaczcie jak to zly dzial, a wiec mam problem w grze fifa 15 (nie wiem czy w innych tez to wystepuje) mianowicie pad od xboxa 360 nie dziala jak nalezy, przyciski A,X,Y,B tak jakby zamienione sa ze strzalkami.. wczesniej takiego problemu nie mialem... nwm jak temu zaradzic, sterowniki mam zainstalowane, probowalem je odinstalowywac i na nowo instalowac, konfigurowalem pada i dalej to samo ,nie wiem co juz mam robic.. moze macie jakis pomysl ?

#2 xfxmsi

xfxmsi

Advanced Member

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 06:37

a gra jest oryginalna czy z torrentów? jak z torrentów to wszystko się może zmienić w ustawieniach po kilku meczach przez błędnego cracka

sam się przyznam że miałem z torrentów fife ale po kilku meczach za każdy faul była czerwona kartka i chociaż że była w ustawieniach możliwość wyłączenia kartek to nie dało się tego zrobić, wszystko przez cracka, co też zachęciło mnie to kupna

oryginału i żadnych problemów nie ma

a jeżeli masz oryginał to sprawdź w ustawieniach sterowania

ps. a w innych grach pad działa normalnie czy te same problemy?

#3 Dave122

Dave122

Advanced Member

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 12:15

Fife mam orginalna, jak wejde w grze ustawienia kontrolera to przyciski A, B, Y, X, w ogole nie reaguja, moge jedynie przypisywac do strzalek.. A w innych grach pad dzialal, przynajmniej do tej pory, odinstalowalem fife i instaluje od nowa, moze to cos da ...

#4 Dave122

Dave122

Advanced Member

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 12:32

Ehh, instalowanie gry nic nie pomoglo :/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pad, xbox 360, fifa15

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych