Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Luźna pogadanka o blogu technologicznym.

blog vlog technologia porady

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kosa0flaf

kosa0flaf

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 07 sierpnia 2015 - 08:57

Siemka!
Planuję założyć bloga dot. podstaw informatyki, nowych technologii etc. Czy możecie napisać, czego wymagacie od blogera? Przy okazji pochwalcie się swoimi blogami/ vlogami :D

Jeśli ktoś dał mi warna/bana to tylko dlatego, że jest słaby psychicznie, niezdolny do rozmowy i nie potrafi pogodzić się z prawdą i obiektywną krytyką na swój temat, zasłaniając się wulgarnością, którą kara się inaczej, a poza tym wyczuwam kompleks niższości, ale to tylko moje, subiektywne spostrzeżenie. Z resztą... Forum, o którego nieistniejącą reklamę tak walczyliście jest lepsze. Przypomnę, że Xor dawał linki tylko tym, którzy chcieli, a to nie było nawet 5 osób chyba, Dlaczego reszta uciekła wywnioskujcie sami... Po odpowiedź pojawiam się w następnym stuleciu, papatki :heart: PS. Proszę o jasne uargumentowanie zbanowania mnie na tym forum, wraz z załączeniem odpowiednich cytatów z regulaminu! olaf.kosowski@outlook.com


#2 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 08 sierpnia 2015 - 01:38

Od blogera wymagam, żeby pisał ciekawie (tak, żebym czekał na następne wpisy z cieknącą ślinką) i miał pomysł co robić, a nie wbijać się w już wypisane przez innych scenariusze.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blog, vlog, technologia, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL