Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Słuchawki douszne/dokanałowe do 40/50 zł

słuchawki dokanałowe douszne tanie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yeewdel

Yeewdel

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 05 czerwca 2015 - 01:18

Mam pytanie dot. słuchawek dousznych/dokanałowych. Szukam słuchawek do mniej więcej 40/50 zł. Zastanawiałem się nad dwoma modelami: Philips SHE3590 i Panasonic RP-HJE125. Jakie słuchawki wy polecacie i dlaczego? Korzystał ktoś z podanych przeze mnie słuchawek?



#2 Lunatyk

Lunatyk

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 717 postów

Napisano 05 czerwca 2015 - 01:36

Panasonic HJE120 / MEE M9 Classic

 

lub jeśli znajdziesz oryginalne Sony MH1 / MH1C



#3 LexusHPC

LexusHPC

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 16 lipca 2015 - 10:07

W tej cenie świetne opinie zbierają Edifier H280 - http://twojepc.pl/ar...&jedna_strona=1

 

Warte uwagi są też nieco droższe SnaB EP-81 oraz Brainwavz Delta. Musisz poczytać o ich dźwięku i wybrać taki, który najlepiej Ci odpowiada.

 

Mee M9 Classic to również ciekawa propozycja.


Pozdrawiam

Kamil Hard-Pc.pl


#4 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 06:19

Daj spokój z tym Snabem. Ile można tą chińszczyznę od SPC Cooling.pl wciskać %-)


KRUL FORUMKA 


#5 LexusHPC

LexusHPC

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 10:49

Czy to będzie Brainwavz, czy SnaB, Mee, JVC, Sony, Sennhsier, AKG czy 99% innych brandów to i tak produkowane jest w chinach. Nietrafiony argument ;)


Pozdrawiam

Kamil Hard-Pc.pl


#6 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 12:22

Może produkowane, ale trójcy Cooling-SPC-Snab (fajna analogia do Biblii ;p) się nie kupuje z zasady, za ich zachowanie na forach %-)

A na poważnie, Chiny Chinami, ale w Chinach są różne fabryki. Nie powiesz mi, że takie FSP Group jest równoważne z SAMĄ, gdzie zaopatruje się ww. Cooling, specjalizujący się w wynajdywaniu tego co najtańsze i pchaniu z chorą marżą.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 17 lipca 2015 - 12:25

KRUL FORUMKA 


#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 12:55

Daj spokój z tym Snabem. Ile można tą chińszczyznę od SPC Cooling.pl wciskać %-)

 Snaby akurat aż takim syfem nie są, ale i tak bym sie rzucił na Brainwavzy - ot ze względu na znajomość marki.

PS. Nie, nie są równe fabryki fabrykom, przy czym nie wszystko jest Chińskie :) Zapomniałeś o tym, że koledzy Wietnamczycy też robią sporo sprzętu i to wcale nie syfiastego (ot moje Audeo są produkowane w Wietnamie). Podstawą jest jednak to, że wybierając sprzęt - może być Chiński, ale jak już auto wybierasz to może być Chiński do pierwszego wypadku (krąży legenda, że Chińskie auta mają zamiast poduszek powietrznych miotacze płomieni, a pod fotelami są urny - nikt jeszcze wypadku w kitajskim produkcie nie przeżył :D ) .


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 LexusHPC

LexusHPC

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 02:25

Może produkowane, ale trójcy Cooling-SPC-Snab (fajna analogia do Biblii ;p) się nie kupuje z zasady, za ich zachowanie na forach %-)

A na poważnie, Chiny Chinami, ale w Chinach są różne fabryki. Nie powiesz mi, że takie FSP Group jest równoważne z SAMĄ, gdzie zaopatruje się ww. Cooling, specjalizujący się w wynajdywaniu tego co najtańsze i pchaniu z chorą marżą.

Gdyby było tak jak mówisz, to SnaB nie miałyby tak dobrej prasy i nie byłyby rywalem właśnie Delt :) Co do zasialczy, Deusy były wpadką choć u nas na dobrą sprawę niewieel było z nimi problemów. Supremo i Enduro kto dla nich robi, też SAMA?


Pozdrawiam

Kamil Hard-Pc.pl


#9 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 08:43

Wszystkie ich obudowy też są z SAMA, poza drobnymi wyjątkami, więc najprawdopodobniej słuchawki również biorą stamtąd. Supremo to Sirtec Highpower, a do Enduro nie chcą się przyznać, więc zapewne też jakiś wynalazek. Jak widziałem, jak ten Enduro wygląda na stronie lutowania, to na 99% koledzy z SAMA za tym stali. Można powiedzieć, że Supremo to taka zasłona dymna, że niby zaczęli coś lepszego brać, a potem cichaczem znów wrócili do tanizny.

 

A z tą dobrą prasą, to sam wiesz jak jest. Ile było opłaconych wortali i for, co pchały Deusy w polecanych zestawach. Ile było kwiatków w recenzjach, jak na PCFoster, gdzie wadą zasilacza Cougar były te same kondziory, które w Deusie były zaletą (autor tekstu ten sam). Firemka wysyła sprzęt tylko sprawdzonym, nadwornym testerom. Ze Snabem jest zapewne to samo, wszak właściciel ten sam, więc i praktyki pijarowe tożsame.


KRUL FORUMKA 


#10 LexusHPC

LexusHPC

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 19 lipca 2015 - 06:14

Za sporą częścią testów słuchawek SnaB stoimy my (a konkretniej ja, żeby nie mieszać w to całego Hard-Pc. Miałęm też okazje bawić się tymi słuchawkami w fazie produkcyjnej, bawiłem się już tęż nowymi, które za niedługo. Uwierz mi, to nie Unitra, którą osobiście ostatnio zjechałem - https://www.facebook...?type=3 Organizowaliśmy równiez wiele testów dla Brainwavz i podobnie jak w przypadku SnaB nie płacimy za opinie, nie moderujemy recenzji itp, no chyba że ktoś (a tak raz było) zaliczył do minusów to, że w zesatwie z EP-81/EP-81M jest etui (bo on nie używa) i pianki (bo też ich nie używa). Jesteś po prostu bardzo mocno uprzedzony :)


Pozdrawiam

Kamil Hard-Pc.pl


#11 PiotrQ

PiotrQ

    AS Monaco FC

  • Użytkownik
  • 2 129 postów

Napisano 19 lipca 2015 - 08:33

Ja mam Avei douszne za ok 30 zł. Nawet im pralka nie straszna :D poza tym grają bardzo ładnie. Polecam

Wykafelkowane na Lumii 720

Użytkownik PiotrQ edytował ten post 19 lipca 2015 - 08:34

Teoria jest wtedy gdy wszystko wiemy, a nic nie działa.
Praktyka jest wtedy gdy nic nie wiemy, a wszystko działa.
A tera połączmy teorie z praktyką. Nic nie wiemy i nic nie działa.

#12 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 19 lipca 2015 - 09:31

Awei to kitajce jakich mało. Dobre, ale wykonanie średnie ;)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, dokanałowe, douszne, tanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL