Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Phanteks Enthoo Pro - Prezentacjo-Recenzja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crudus

Crudus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 12:06

Witam!

Prezentacja, a generalnie to nie wiem jak ten film nazwać, jeszcze ciepła. Nagranie+Montaż zajęło mi ok 13 godzin pracy (bez kitu).

Obudowa pewnie już dobrze znana, ale zabrakło mi dobrej prezentacji i myślę że taką stworzyłem. W perspektywie kolejne filmy m.in prezentacja Msi Gaming 7.


Użytkownik Crudus edytował ten post 16 lutego 2015 - 03:29


#2 Quadro

Quadro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 12:24

Ogólnie uważam ze wideo recenzja jest świetna. Uważam ze to dobra robota. Ale moim zdaniem zamiast dopisku w tytule Prezentacjo -Recenzja, co brzmi śmiesznie i mało profesjonalnie, powinieneś napisać po prostu Video Recenzja.


Open Source Activist
Windows 10 Pro
MSI Adora24 AIO

Mój prywatny blog o nowych technologiach :)

 

427431.png


#3 barteg_informatyg

barteg_informatyg

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 498 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 12:34

Raczej powinna się nazywać "Ultra szybka prezentacja" bo powiem szczerze, ledwo się skupiłem na jednym ujęciu a tu już dwa kolejne :) 

Ale mimo wszystko naprawdę kawał dobrej roboty wykonałeś robiąc tą prezentacje. 


Intel Core i5 4690k /MSI z97 gaming 3 /8GB DDR3 HyperX /Asus gtx970 black edition OC /Antec VP 500W /Antec P100 / Win 8.1


#4 Crudus

Crudus

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 03:33

Dziękuję za ciepłe słowa. Teraz pozostaje mi wypromować ten filmik, chociaż wystarczy że trafi na dobry "tor".  W filmiku faktycznie jest dużo informacji w bardzo krótkim czasie, muszę nad tym popracować. Pewnie spotka mnie jeszcze fala krytyki i w sumie czekam na cenne uwagi. 

 

 

 

 

PS: Proszę Moderatora o zmianę nazwy tematu z  "Phanteks Enthoo Pro - Prezentacjo-Recenzja" na "Phanteks Enthoo Pro - Recenzja" 

 

Pozdrawiam!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL