Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Karta dźwiękowa, słuchawki i mikrofon


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwgp14

kwgp14

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 listopada 2014 - 04:43

Witam poszukuje jakiegoś dobrego zestawu. Miał by on głównie dobrze sprawdzać się w grach. Chciałbym zmieścić się w przedziale 300-350.

Użytkownik kwgp14 edytował ten post 19 listopada 2014 - 05:42


#2 ToxicViperTV

ToxicViperTV

    Strefa-Moddingu.pl

  • Użytkownik
  • 680 postów

Napisano 19 listopada 2014 - 05:06

Cześć,

słabo sprecyzowałeś nazwę tematu, szukasz karty dźwiękowej, słuchawek i mikrofonu czy wszystkiego w jednym?
Za kwotę około 300-350zł ciężko będzie coś dobrać ale postaram się pomóc, złotym środkiem mogą się okazać tutaj słuchawki Kingston HyperX Cloud Black które w komputroniku dostaniesz za 300zł.
Bazują one na sprawdzone i bardzo dobrej a także polecanej konstrukcji Takstar Pro 80 V2, dodatkowo posiadają mikrofon, nawet przy używaniu zintegrowanej karty dźwiękowej na płycie głównej będziesz w stanie usłyszeć nienagnany dźwięk i dobre pozycjonowanie w grach, posiadając lepszą kartę dźwiękową będzie już naprawdę rewelacyjnie.
Drugą możliwością jest zakup Słuchawek Superlux HD 681 EVO MK II, mikrofonu Trust Starzz i karty dźwiękowej Asus Xonar DGX, taki zestaw wyniesie Cię około 300-330zł.
Zacznę od słuchawek są one bardzo fajne w brzmieniu i wygodne, jakość wykonania również stoi na fajnym poziomie sam ich używam i jestem bardzo zadowolony ja za cenę około 130zł nie mają konkurencji co lepsze nawet droższe modele niektórych marek sporo odstają od tych Superlux'ów, mikrofon Trust Starzz też jest całkiem spoko jak za około 30-40zł, możesz zresztą sam ocenić jakość dźwięku na moim kanale jest jego test.
Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX to jeden z raczej najbardziej popularnych i chwalonych produktów na rynku, spora liczba ludzi go posiada i w internecie jest masa jego recenzji więc sam możesz sprawdzić co inni o nim sądzą.
Mam nadzieję że Ci trochę pomogłem w wyborze lub chociaż nakierowałem Cie na dobrą drogę.
Swoją drogą mogłeś chociaż napisać jaki masz sprzęt i w co grasz.

 



#3 kwgp14

kwgp14

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 listopada 2014 - 05:25

Chyba wszystko osobno, wszyscy mi polecają kupić osobno. Gram w różne gry tak więc ciężko jest sprecyzować dokładnie. Moja płyta główna to gibabyte ga-h61m-ds2. A co jeżeli podniósł bym budżet o 100 zł ?

Użytkownik kwgp14 edytował ten post 19 listopada 2014 - 05:27


#4 ToxicViperTV

ToxicViperTV

    Strefa-Moddingu.pl

  • Użytkownik
  • 680 postów

Napisano 19 listopada 2014 - 05:43

Proponowałbym Ci zakup powyższych słuchawek od Kingstona czyli HyperX Cloud za 300zł i kartę Asus DGX za około 130zł jeżeli dobrze poszukasz to zmieścisz się w około 450zł przy zakupie w jednym sklepie.
Pytanie jeszcze jedno jaką masz kartę graficzną (ile zajmuje śledzi?) to ważne żeby miała 2 w przeciwnym razie montując kartę dźwiękową zasłonisz wlot powietrza na chłodzeniu.
W przypadku dużej karty graficznej na 2 sloty rozszerzeń lepiej pomyśleć nad zewnętrzna kartą dźwiękową i zamiast słuchawek od Kingstona te z Superlux + Trust Starzz.


Użytkownik ToxicViperTV edytował ten post 19 listopada 2014 - 05:46




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL