Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Propozycja reputacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akali

Akali

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 24 października 2014 - 07:54

Cześć,wychodzę z propozycją dodania na forum reputacji.Negatywnej jak i pozytywnej.

Wyglądało by przykładowo to tak :

 

46692104737892314026.jpg

66790846138496615452.jpg

 

Pozwoliło by to użytkownikom podziękować za radę lub negatywna reputacja,jeśli ktoś palnie totalne głupstwo :).

Komentujcie i oceniajcie.

Dobrze by było gdyby to weszło w życie.



#2 kiroma

kiroma

    Zapomniany dzieciak

  • Użytkownik
  • 2 685 postów

Napisano 24 października 2014 - 07:57

Był już tutaj system reputacji, ale wszyscy narzekali, więc znikł.


Pieseł jest szczęśliwy z I5.


#3 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:09

Ja za repkami obstawałem już jakiś czas temu, jednak z tym jest niestety jeden zasadniczy problem.....jak w każdej społeczność, jest grupka userów która patrzy na to przez pryzmat cholerka wie czego, i zamiast porządku zaraz mielibyśmy lament. Osobiśćie nie widzę problemu, jednak tego typu decyzje musielibyśmy podjąć w szerszym gro osób.

 

PS. Repki funkcjonowały już u nas bodajże (3?)-krotnie i nigdy to nie zdało egzaminu.



#4 WojtoG

WojtoG

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 342 postów

Napisano 25 października 2014 - 08:02

Ja jestem za repami bo po tym można rozpoznać kogoś czy pisze z sensem i pomaga czy pisze tak sam od siebie i nic z tego nie wychodzi:diabel:


Spoiler

#5 Viverlian

Viverlian

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 25 października 2014 - 08:27

Popatrz na to że są ludzie (jest ich dużo)  którzy lubią komuś kliknąć( - )o tak o chociaż nijak to się ma do rzeczywistości z (+) tak samo...



#6 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 25 października 2014 - 08:34

Potem tylko rodzi się żebranie i kłótnie. Słabo to wypali.

Wysłane za pomocą ciężarówki UPS
i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#7 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 25 października 2014 - 09:54

Były repki, ale po tym jak zebrałem 80-pare w 2 dni, ktoś rozpoczął lament i płacz ;]


KRUL FORUMKA 


#8 Razamanaz

Razamanaz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 25 października 2014 - 10:16

Mozna ustawic system reputacji dla wiekszosci dzialow oprocz "Wolna Strefa". Zawsze bedzie narzekanie dlaczego dana osoba ma wiecej punktow. Oczywiscie takze nie mozna zapomniec o tym ze niektorzy beda dostawac punkty za nic.



#9 leven

leven

    moder bios Nvidia

  • Użytkownik
  • 3 480 postów

Napisano 25 października 2014 - 11:18

Repka ma być przydzielona za pomoc, nie za: "ja Ciebie lubię" xD

 

Taka forma istnieje na solidnym forum Elektrodai nikt tam nie narzeka - od razu klepa i do widzenia.

 

Jest porządek i szacunek.


Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#10 WojtoG

WojtoG

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 342 postów

Napisano 25 października 2014 - 11:52

tak czy siak to jeden czy drugi będzie narzekał ale to jest bardzo pomocne w wiarygodności pomagania 


Spoiler

#11 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:06

Były repki, ale po tym jak zebrałem 80-pare w 2 dni, ktoś rozpoczął lament i płacz ;]

 

 Jak pijesz do mnie to wiedz, że całą aferę zrobiłeś Ty. Ja tylko zapytałem usera dlaczego daje Ci łapki za brednie które piszesz bo brednie wtedy pisałeś. Zapytałem z czystej ciekawości co nim kieruje, że daje łapy tam gdzie nie powinien. I co się stało potem? Ty wszystko nakręciłeś, rozdmuchałeś, a potem sam przyznałeś, że skumałeś sobie ludzi aby stawiali Ci specjalnie bo niby robi mi to na złość. Zadałem jedno proste pytanie,a potem wparował ekspert z kumplami i rozdmuchał.

 

 Nie kumasz tylko takiej jednej rzeczy, że ja tu jestem czy są łapki czy nie, a o reputacji w takiej formie od samego początku nie chciałem. Śmiało znajdź moje wpisy w tej kwestii i się przekonaj. Zawsze trzymałem jedno stanowisko w reputacji na forach: TYLKO autor tematu może wystawiać łapki i to w ograniczonej ilości.  Wszystkie inne formy nie zdają egzaminu. Przykładem jesteś Ty gdzie miałeś chłoptasi co Ci klikali za byle co aby rzekomo mi robić na złość.  A gdybyś chciał wyścig na łapki to ja bez żadnego ścigania bym wygrał bo zestawów nie składasz, a za chwalenie się fakturami i klockami LC nie dają. Zestawów nie robisz, jak jest temat o SPC to tam jesteś wybitnie aktywny, a dalej niczym się nie wybijasz.  Za to laurów nie zbierzesz. 

 

Widzisz mój licznik postów?  Ja pierwszy tu proponowałem wyłączenie naliczania postów w nie merytorycznych tematach i tak się stało. Ja tu zawsze bylem przeciwny repkom które każdy mógł stawiać. Poco ? Po to aby nie było takich odpałów ze spamer nabija licznik, żebrak żebra o łapki i zbiera ludzi do repek i żeby nie było afer jak z Tobą bo do dzisiaj się powtarzasz.

 

Od samego początku, piszę nie dla licznika postów i repek. Sam walczyłem o wyłączenie ich bo tu się pomaga, a nie zbiera punkciki. A ekipa od nabijania punkcików to już Twoja półka, zresztą sam to napisałeś  ...

Mam za sobą ogrom wdzięcznych ludzi za pomoc i kilka razy tyle przed sobą bo pomagam, a nie połowę czasu tracę na klepanie jakie SPC ma cienkie blachy, a deusy wybuchają. 

 

 

 

 

I na koniec dla forumowiczów jeżeli nie wiedzą co i jak w kwestii repek:

 

 

Repki wyłączone zostały z winy Xora ponieważ jego kumple łapkowali na zamówienie tam gdzie nie powinni. Taki jest fakt i to o zapytaj tych co je wyłączyli. Nie ten którym się kierujesz, że miałem ból o 80 łapek w kilka dni bo ja na łapki jak sam wiesz leję.  Nie upadłem jeszcze tak nisko aby mieć ludzi od tak dziecinnych i fałszywych praktyk ... 

 

 

Teraz coś kumasz w kwestii repek ? 

Jeśli się rozegra z tego kłótnia to przepraszam ale fakty należy przedstawiać, a oczernianie dementować. A że jest taki jeden, który nie daje mi wyboru no to jest jak jest. 

 

 

 

EDIT: stan moich repek ( uzyskane za zasłużoną pomoc i poświęcony czas, a nie od kumpli na zamówienie )  przed wyłączeniem i tak był kilkukrotnie wyższy i całkowicie  poza Twoim zasięgiem nawet po tym jak ekipa ci łapkowała każdy post wiec tym bardziej nie rozumiem tych prowokacyjnych zarzutów. Naprawdę chłopie zrozum, ze wyłączyli je przez Ciebie bo sobie je sztucznie nabiłeś ...


Użytkownik MarTum edytował ten post 25 października 2014 - 03:18

Sygnaturka.png


#12 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:28

Jak zwykle polecam Ci Afobam %-)

 

Manipulacja faktami godna propagandy NKWD. 


Użytkownik gtxxor edytował ten post 25 października 2014 - 03:33

KRUL FORUMKA 


#13 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:36

Kto manipuje faktami,a kto nie jest do sprawdzenia dla każdego. Zainteresowany niech spyta się administracji.

Wyprostowałem, wyjaśniłem, kto będzie chciał wiedzieć więcej to się dowie i na tym kończę temat z Tobą.

 

 

 

 

 

EDIT: 

No a kontynuując główny  temat nadal trzymam się jedynej słusznej moim zdaniem wersji.  Repki rozdaje tylko i wyłącznie autor tematu w ograniczonej ilości. To zapobiega wyżej opisanym sytuacjom.

Najbardziej jednak jestem za brakiem repek. Nie dla punkcików ludzie powinni tu siedzieć. Szczere podziękowania od autora wystarczą.


Użytkownik MarTum edytował ten post 25 października 2014 - 03:38

Sygnaturka.png


#14 leven

leven

    moder bios Nvidia

  • Użytkownik
  • 3 480 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:48

Martumik... nie denerwój się, bo ci żyłka pęknie xD

 

Kochaj ludzi, bo za 5 miliardów lat Nasze słońce pochłonie ziemię i będzie amen tabaka :P

 

 

A Twój Borderlands2, którego mi dałeśzapindala, że hej :)

 

Gdybyś był kobietą, dałbym Ci buziaka xD


Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#15 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 25 października 2014 - 03:56

Ale jakie nerwy drogi Levenie :P

Czemu mam się denerwować skoro sumienie mam czyste, operuje faktami, a każdy kto chce może się zapytać administracji kto kłamie a kto nie ?  Mnie to nawet na rękę, że ludzie zauważą kto jest fałszywy, a kto nie. Mieli do tego już wiele podejść. Mam nadzieje, że korzystają i wiedzą / sprawdzą kto pisze prawdę. 

 

Nie mam żadnego powodu do nerwów, uwierz :)


Sygnaturka.png


#16 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 25 października 2014 - 04:03

już nie raz nie dwa Blacku miał przyjść i zrobić porządek ze mną i Todisem %-)

 

jakoś plan spalił na panewkach :)

 

PS: Łap fakturę bo tak mi to wypominasz, że chyba Cię to interesuje http://s28.postimg.o...ot/DSC02159.jpg


KRUL FORUMKA 


#17 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 25 października 2014 - 05:52

Panowie prosze o spokoj bo znow poleca bany.

 

Xor zaden plan nie spalil na panwkach jak ktos zasluzy to oberwie  warna albo bana i tyle, ja na forum nie pozwole nikomu na robienie zadymy ;)

 

 

Martum to nie tak,ze repki zostaly wylaczione z winy xora nie siej teraz zametu!

 

Zostaly wylaczone bo co niektorzy sa zbyt malo dojrzali aby mogli tego systemu uzywac.To wina tych co przyznawali minusy dla samego widzi mi sie bo kogos nie lubili.

 

Systemu reputacji nie bedzie i koniec kropka, to nie zdaje egzaminu.

 

 

Temat zamykam.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 25 października 2014 - 05:54


#18 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 25 października 2014 - 05:54

Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: klotnie


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL