Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Aparat z funkcją nagrywania

Aparat fotograficzny aparat nagrywanie wideo wideo

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dymkowski1

dymkowski1

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 13 października 2014 - 04:58

Witam, na wstępie chciałbym dodać, że jestem całkowicie nieobeznany w tym temacie.

Jaki wybrać aparat, ewentualnie kamerę która będzie robiła dobre zdjęcia oraz nagrywała w przyzwoitej jakości filmy? Budżetu nie jestem w stanie określić, chciałbym się dowiedzieć, ile co najmniej muszę wydać aby zakupić coś takiego. Jeśli miałbym koniecznie podać maks. cenę to ok. 450zł. Prosiłbym o przykłady. Z góry dziękuję :)


Dołączona grafika

#2 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 13 października 2014 - 05:20

BenQ GH700 albo Nikon P100. To z używek. 


i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#3 nowysacz

nowysacz

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 października 2014 - 01:01

Dokładnie rozejrzyj się na allegro, za czymś używanym....


Moja strona: www.nsacz.eu


#4 RadkowskiK

RadkowskiK

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 listopada 2014 - 09:09

Witam, podpinam się pod temat, bo szukam również aparatu z funkcją nagrywania. Trochę w innej alternatywie. Zastanawiam się nad aparatem do filmów poklatkowych i mam na oku taki model: http://dmtrade.pl/p3...e-laps-hdr.html
Dokładne przeznaczenie: kamera poklatkowa na rower, ale nie tylko. Chciałabym ją wykorzystywać praktycznie do wszystkiego: filmy z wycieczek, obserwacji przyrody, party itd. Zależy mi na wygodzie: nie chcę się bawić w montaż filmu i przeglądania kilku godzin nagrań, z długiej wyprawy chcę mieć gotowe, krótkie nagranie. Ważna jest dla mnie jakość nagrań. Dokładnie chodzi mi o takie filmiki jak np.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, czy taki sprzęt będzie odpowiedni?


#5 SaldiA

SaldiA

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 listopada 2014 - 01:07

Kamery poklatkowe to rzeczywiście inna alternatywa, jest to raczej nowość na rynku i na pewno nie jest to standardowa kamera. Model Brinno mam, ale inny niż ten który Ty podałeś, ja mam BRINNO BFC100 SELF-PORTRAIT CAMERA, ale jest to ta sama kamera TLC200. Jak najbardziej do tego co napisałeś ten sprzęt sie nadaje, jakość nagrań jest dobra, nawet przy słabym oświetleniu.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aparat fotograficzny, aparat, nagrywanie wideo, wideo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL