Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

PS4 vs. XBOX One

• Zamknięty Temat jest zamknięty
107 odpowiedzi w tym temacie

#1 zguba77

zguba77

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2014 - 11:05

Witam, Mam dylemat, która konsole kupić, PS4, czy XBOX One. Generalnie jestem fanem gier motoryzacyjnych, sportowych oraz gier przygodowych. Budżet nie ma znaczenia, ponieważ obydwie opcje mogę kupić za tą samą cenę. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

#2 Bakak

Bakak

Tearingnator ;)

• Ekspert
  • 2435 postów

Napisano 01 październik 2014 - 11:08

Ps4 jest mocniejsza ;)

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //

#3 Wexin

Wexin

Początkujący

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 01 październik 2014 - 12:44

i lepsza oferta gier wyścigowych po stronie ps4

#4 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 01 październik 2014 - 01:46

CO? Xbox ma genialną serię Forza (Motorsport 5, Horizon 2), a co ma PS4? Zapowiedziane na kiedyś tam Gran Turismo, które nie ma nawet modelu zniszczeń, a z roku na rok jest co raz gorsze? A może zręcznościowego Driveclub, którego ciągle przenoszą na kolejne daty?

Wszystko inne jest na obie platformy.

KRUL FORUMKA 

#5 hub17

hub17

Advanced Member

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 01 październik 2014 - 02:39

Ja bym wybrał xbox one jak dla mnie pad jest wprost genialny i moje doświadczenia z poprzednikiem czyli x360 są bardzo dobre.

#6 bl4d3pl

bl4d3pl

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1387 postów

Napisano 01 październik 2014 - 04:08

i lepsza oferta gier wyścigowych po stronie ps4

Masz na myśli Drive Club czy Gran Turismo 7 o którym nic nie wiemy? Forza Horizon 2 jest piękna.

Ps4 jest mocniejsza;)

Jest trochę mocniejsza, co nie znaczy że gry na Xbox One będą wyglądały gorzej, zobaczymy co czas pokaże.

Osobiście wybrałem Xbox One nie patrząc na to co ludzie piszą, głownie dla Forza Horizon 2 i dla Kinect który przyda się na imprezach / urodzinach, będę trochę tęsknił za InFamous i Uncharted, jak będzie możliwość to sprawię sobie i drugą konosole. Mam tylko nadzieję, że obie konsole się rozkręcą

Użytkownik bl4d3pl edytował ten post 01 październik 2014 - 04:13

#7 Bakak

Bakak

Tearingnator ;)

• Ekspert
  • 2435 postów

Napisano 01 październik 2014 - 04:57

Tak.. Oczywiście nie ma różnicy.... Z wyjątkiem faktu ze na XOne praktycznie nie ma gier działających w 60kl/s przy 1080p :/

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //

#8 bl4d3pl

bl4d3pl

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1387 postów

Napisano 01 październik 2014 - 05:59

Tak.. Oczywiście nie ma różnicy.... Z wyjątkiem faktu ze na XOne praktycznie nie ma gier działających w 60kl/s przy 1080p :/

Tak jakby PS4 miał wszystkie gry w 1080p i 60.. obie konsole nie są doskonałe, a kto co wybierze to już jego sprawa.

http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

Użytkownik bl4d3pl edytował ten post 01 październik 2014 - 06:01

#9 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 01 październik 2014 - 07:02

Na PS4 jak już coś działa w 1080p i 60 fps, to jest to 960x1080 ... %-)

KRUL FORUMKA 

#10 bangibang

bangibang

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 352 postów

Napisano 01 październik 2014 - 07:44

To jeden ch#$ za przeproszeniem która konsola :)

Popatrz na exklusivy jakie oferują poszczególne konsole i wybierz tą która ma fajniejsze tytuły według Ciebie.

Albo kup taką konsole jaką mają twoi znajomi, wtedy będziesz mógł grać z nimi. A jeśli Cię nie interesuje multiplayer, to patrz punkt 1. :)

console-wars-seth-rogen-evan-goldberg.jp

Użytkownik bangibang edytował ten post 01 październik 2014 - 07:45

I7 5820K||HR-02 Macho||X99A SLI PLUS||4X4GB 2666Mhz||GTX 970 STRIX||DP11 850W||Phanteks Enthoo Pro||AOC G2460PG||Samsung BX2440||HyperX Cloud 1||SOUND BLASTER Z||SS Rival 300||K70 RGB Rapidfire||Razer Goliathus Speed

#11 ARNO_PL

ARNO_PL

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 01 październik 2014 - 08:07

Miał być inny obrazek ale cóż: http://funny-picture...58*966*297.gif/

Użytkownik ARNO_PL edytował ten post 01 październik 2014 - 08:09

LAPTOP: SAMSUNG RF511  

PC:
 CPU: i5-2310
 MOBO MSI h61-p23 (b3)
 GPU Asus R9 270X
 DYSK Segate 1TB
 PSU XFX 550W

Propozycje zestawów komputerowych.

SPEEDTEST

#12 Xbox Polska

Xbox Polska

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2014 - 08:18

Skoro najbardziej interesują Cię gry wyścigowe oraz sportowe, to powinieneś wybrać Xbox One :) W świetnej promocji jest obecnie zestaw z Fifą 15 i Forzą Motorsport 5, który możesz sprawdzić np. tutaj: http://bit.ly/1vAwr7j . Dodatkowo wychodząca teraz (re-we-la-cyj-na-!) Forza Horizon 2, również da Ci mnóstwo wspaniałej zabawy. A co do pozostałych gier, na naszej stronie ( http://www.xbox.com/.../xbox-one-games ) znajdziesz ich pełną listę. Z pewnością z Xbox One nie będziesz się nudził :) Pozdrawiamy!

Oficjalny profil Xbox w Polsce. Odwiedź nas na https://www.facebook.com/XboxPL

#13 MarTum

MarTum

Jestem ALFA I ROMEA

• Użytkownik
  • 9415 postów

Napisano 03 październik 2014 - 09:13

PROJECT CARS będzie na obie więc bierz co chcesz.
Tworzą go Ci sami ludzie którzy tworzyli NFS SHIFT2 więc głowa spokojna o to, że gra będzie wybitnie grywalna.

Sygnaturka.png

#14 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 03 październik 2014 - 09:35

CO? Xbox ma genialną serię Forza (Motorsport 5, Horizon 2), a co ma PS4? Zapowiedziane na kiedyś tam Gran Turismo, które nie ma nawet modelu zniszczeń, a z roku na rok jest co raz gorsze? A może zręcznościowego Driveclub, którego ciągle przenoszą na kolejne daty?

Wszystko inne jest na obie platformy.

Xkloc ma jeszcze TV, TV, TV, TV, NFL, V, TV, NFL, etc. Łaniak skończy jak Saturn i nic tego nie zmieni - nawet hamburgerosy nie chcą tego shitu kupować.
TitoBandito.png

#15 niewiem

niewiem

Advanced Member

• Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 03 październik 2014 - 05:32

Ja wybrałbym ps 4 ze względu na moc jaką posiada. Kinect jak ktoś tu przytoczył jest na one, ale niestety trochę ogranicza (jeszcze) wydajność, a co do gier imprezowych to kto ma tak wieki salon aby grać na imprezie, głównie się gra w fife np. 2 vs 2 lub jakieś wyścigi na pare ludzi lub jakiś tekken tag turnament.

#16 rzeznik9871123

rzeznik9871123

Advanced Member

• Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 03 październik 2014 - 08:20

Normalnie bralym ps4 moze dlatego ze wole sony niz mikro$oft ale jezeli chodzi o gry wyscigowe to xbox bije ps4 na glowe forza jest najlepsza gra wyscigowa chciaz nie lubie grac w gry wyscigowe to forza i nfs most wanted 2005 sa nieaamowicie grywqlne ;) i sa to jedyne gry wyscigowe ktore trawie

Procesor :AMD Athlon X2 2.20GHz
Płyta główna : Gigabyte ga-m57sli-s4
Karta graficzna : GAINWARD GeForce GT220 512mb
Zasilacz : Forton 350W
Ram : 2x512mb samsung 2x512mb hyundai 
Dysk : Sata II 80GB

System: Windows 7 Ultimate 54bit

#5 [Zombie] Skillownia.com@pukawka.pl  185.36.169.68:27436

Najlepszy Zombie Biohazard w POLSCE tu się liczy skill.

#17 hub17

hub17

Advanced Member

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 06 październik 2014 - 09:03

Jak gry sportowe to bierz xone i się nie zastanawiaj. xD

#18 hanys89

hanys89

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2014 - 08:19

jak dla mnie zdecydowanie ps4, mocniszy śilnik, teraz już możesz połączyć ps z xperią, tv czy laptopem z firmy sony :)

Naprawa laptopów, naprawa komputerów olsztyn - skylap.pl

#19 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 09 październik 2014 - 04:13

Możesz połączyć i nic z tego nie wynika. Aplikacja do przeglądania profilu PS jest tak ciekawa, że można ją sobie odpuścić. Zaś streaming obrazu w obrębie domowej sieci, to również sztuka dla sztuki.

Sony za to nie wpadło na pomysł, że streaming multimediów z HDD komputera albo NAS byłby przydatny. Bo przecież lepiej wpatrywać się godzinami w... listę trofeów.

KRUL FORUMKA 

#20 Yokos91

Yokos91

Początkujący

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 04:17

To zależy ile exsclusive'ów Cię interesuje na tą i na tą, ale generalnie większość ludzi preferuje te z ps4 ;)

#21 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 04:27

PS4 ma póki co trzy exy...

Killzone SF, czyli trochę brzydszego Crysisa

DriveClub alias serwery znowu nie działają

i inFamous, który... był przyzwoity ale krótki

Szał w trampkach %-)

KRUL FORUMKA 

#22 Anthony

Anthony

Advanced Member

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 03:57

PS4 ma póki co trzy exy...

Killzone SF, czyli trochę brzydszego Crysisa

DriveClub alias serwery znowu nie działają

i inFamous, który... był przyzwoity ale krótki

Szał w trampkach %-)

Ta, tak to wygląda jak cię interesują tylko tytuły sprzedające się w milionach, ale jak ktoś lubi np. jRPG-i to PS4 jest wymarzoną platformą z excluzive'ami. Little Big Planet i podobne to też są tytuły, które nadają jakiś charakter konsoli mają zagorzałych fanów.

Użytkownik Anthony edytował ten post 21 listopad 2014 - 03:58

#23 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 05:32

jRPG'i i japońszczyzna to raczej domena WiiU %-)

LBP jest zabugowane w opór i cinkie jak barszcz, polecam recenzje poczytać. Lubię to uniwersum, ale teraz zwalili temat.

KRUL FORUMKA 

#24 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 03:05

Możesz połączyć i nic z tego nie wynika. Aplikacja do przeglądania profilu PS jest tak ciekawa, że można ją sobie odpuścić. Zaś streaming obrazu w obrębie domowej sieci, to również sztuka dla sztuki.

Sony za to nie wpadło na pomysł, że streaming multimediów z HDD komputera albo NAS byłby przydatny. Bo przecież lepiej wpatrywać się godzinami w... listę trofeów.

To o czym piszesz ma od jakiegoś czasu staruszek PS3. Tak więc PS4 też te funkcje dostanie (co potwierdziło samo Sony) a łaniak nadal TV,TV,TV...........
TitoBandito.png

#25 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 03:36

Łoniak ma DLNA, wsparcie dla NAS'ów, a także możliwość sparowania biblioteki multimediów z piecem. Więc tutaj DelayStation 4 nie ma czego szukać %-)

Mało tego... tak wszyscy pierdzielili, że TV TV TV tylko dla USA, a tu proszę. Moja Vectra na liście obsługiwanych... i powiem szczerze, że całkiem fajne są te funkcje. Łatwy dostęp do programu, można sobie nagrać coś, powtórzyć bramkę... fajna sprawa :)

KRUL FORUMKA 

#26 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 03:42

Łoniak ma DLNA, wsparcie dla NAS'ów, a także możliwość sparowania biblioteki multimediów z piecem. Więc tutaj DelayStation 4 nie ma czego szukać %-)

Mało tego... tak wszyscy pierdzielili, że TV TV TV tylko dla USA, a tu proszę. Moja Vectra na liście obsługiwanych... i powiem szczerze, że całkiem fajne są te funkcje. Łatwy dostęp do programu, można sobie nagrać coś, powtórzyć bramkę... fajna sprawa :)

Powtórzę : to nad czym się tak zachwycasz ma od ponad 1.5 roku PS3! (Oprócz TV oczywiście). I PS4 też to dostanie w którejś łatce. Ważne aby na obydwie konsole wychodziły dobre gry, a nie takie buble jak AC: Unity.

Użytkownik TitoBandito edytował ten post 30 listopad 2014 - 03:42

TitoBandito.png

#27 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 03:51

Dlatego to dobitnie świadczy o tym, że PS4 jest krokiem w tył względem PS3... Zresztą a propos obietnic Sony z cyklu "w przyszłości" powiem tylko DriveClub w PS+. Jest? Nie ma. Będzie? Nie wiadomo. Obiecali? Co z tego.

Dlatego w nic, co obieca Sony nie wierzę, dopóki tego nie zobaczę. Na dzień dzisiejszy to XB1 jest uniwersalną maszynką multimedialną, a PS4 ma to obiecane...

KRUL FORUMKA 

#28 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 04:36

Dlatego to dobitnie świadczy o tym, że PS4 jest krokiem w tył względem PS3... Zresztą a propos obietnic Sony z cyklu "w przyszłości" powiem tylko DriveClub w PS+. Jest? Nie ma. Będzie? Nie wiadomo. Obiecali? Co z tego.

Dlatego w nic, co obieca Sony nie wierzę, dopóki tego nie zobaczę. Na dzień dzisiejszy to XB1 jest uniwersalną maszynką multimedialną, a PS4 ma to obiecane...

Akurat DC ma wieczne problemy z serwerami, więc gdyby Sony dało go już teraz w plusie to by całkowicie zablokowało serwery.
TitoBandito.png

#29 rotherism

rotherism

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 09:23

Warto też wspomnieć że obie konsole mają abonament, różni się tym że z PS Plus co miesiąc dostajemy gry, większe lub mniejsze produkty ale gry, czego nie dostaniemy od XBOX GOLD.

I dlatego moim zdaniem Playstation 4 jest lepszą konsolą od XBOX ONE. :)

Użytkownik rotherism edytował ten post 23 grudzień 2014 - 09:26

#30 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 09:26

A o Games with Gold to już zapomnieliśmy? X1 ma to samo.

KRUL FORUMKA 

#31 Szymus

Szymus

ten...no informatykier!

• Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 08:47

Brałbym x-klocka. Mam dobre wspomnienia względem x 360. Ogólnie pada naprawdę trzyma się porządnie, i porównując forze do gran turismo zdecydowanie forza. Gra ma świetną mechanikę, i cały czas wychodzą aktualizacje z nowymi brykami (nawet do forzy 2).

Porównywanie wydajności oby dwóch konsol jak dla mnie jest głupotą, bo gry są robione osobno pod x'a jak i ps'a. Jedyne co mnie zawsze bolało w xboxie to rrod i ren cholerny abonament. #Xbox #Polska za to mogę Wam łeb uciąć. Kupujesz grę np. cs go (swego czasu było demko na x360) chcesz sobie pograć i co? Nie pograsz, bo cholerny gold, mało Wam pieniędzy? Dobrze że mogłem sobie przeglądarkę włączyć bez abonamentu. 

Z drugiej zaś strony x'klocek ma ograniczenia z tymi grami, to już w ogóle jakaś bujda. 

#gtxxor to jest prawda że ps4 ma ddr5? Patrząc na specyfikację to ps4 rzeczywiście wygrywa....

http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^

#32 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:39

Brałbym x-klocka. Mam dobre wspomnienia względem x 360. Ogólnie pada naprawdę trzyma się porządnie, i porównując forze do gran turismo zdecydowanie forza. Gra ma świetną mechanikę, i cały czas wychodzą aktualizacje z nowymi brykami (nawet do forzy 2).
Porównywanie wydajności oby dwóch konsol jak dla mnie jest głupotą, bo gry są robione osobno pod x'a jak i ps'a. Jedyne co mnie zawsze bolało w xboxie to rrod i ren cholerny abonament. #Xbox #Polska za to mogę Wam łeb uciąć. Kupujesz grę np. cs go (swego czasu było demko na x360) chcesz sobie pograć i co? Nie pograsz, bo cholerny gold, mało Wam pieniędzy? Dobrze że mogłem sobie przeglądarkę włączyć bez abonamentu. 
Z drugiej zaś strony x'klocek ma ograniczenia z tymi grami, to już w ogóle jakaś bujda. 

#gtxxor to jest prawda że ps4 ma ddr5? Patrząc na specyfikację to ps4 rzeczywiście wygrywa....

PS4 ma 256 bitowe pamięci GDDR5 o taktowaniu 5.5GHz i przepustowości 176GB/s, a klocek ma 256 bitowe pamięci DDR3 2133MHz o przepustowości 68.3GB/s + 32MB pamięci ESRAM o przepustowości 102GB/s. :idea:

TitoBandito.png

#33 Szymus

Szymus

ten...no informatykier!

• Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:59

Czyli w kwestii pamięci to lepiej ps4. Ale czy to tak na prawdę czuć? 

http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^

#34 PiotrQ

PiotrQ

AS Monaco FC

• Użytkownik
  • 2129 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:04

Z tym porównaniem konsol jest tak samo jak z win Phone vs android czy Linux vs Windows. Niby wiadomo który system jest wydajniejszy i ma która responsywność ale i tak większość wybierze ten drugi bo ma lepsze wsparcie developerów.

Wykafelkowane na Lumii 720
Teoria jest wtedy gdy wszystko wiemy, a nic nie działa.
Praktyka jest wtedy gdy nic nie wiemy, a wszystko działa.
A tera połączmy teorie z praktyką. Nic nie wiemy i nic nie działa.

#35 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:10

PS4 ma 256 bitowe pamięci GDDR5 o taktowaniu 5.5GHz i przepustowości 176GB/s, a klocek ma 256 bitowe pamięci DDR3 2133MHz o przepustowości 68.3GB/s + 32MB pamięci ESRAM o przepustowości 102GB/s. :idea:

A i tak słaby proc jeszcze bardziej obrywa w dupę przez czas dostępu do GDDR5, które jak wiadomo są DDR3, ale optymalizowanymi pod wysoką przepustowość (bufor prefetch), kosztem właśnie czasu dostępu.

KRUL FORUMKA 

#36 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 11:53

A i tak słaby proc jeszcze bardziej obrywa w dupę przez czas dostępu do GDDR5, które jak wiadomo są DDR3, ale optymalizowanymi pod wysoką przepustowość (bufor prefetch), kosztem właśnie czasu dostępu.

Po całkowitej porażce Cella Sony i MS zdecydowały się w dobie kryzysu na cięcie kosztów i wyszło to co wyszło. Można się z tym pogodzić i grać, albo wypisywać na forach jaka to kaszana siedzi w nowych konsolach.
TitoBandito.png

#37 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 12:01

albo kupić komputer ;p czyli jedyną słuszną platformę.

KRUL FORUMKA 

#38 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 12:35

albo kupić komputer ;p czyli jedyną słuszną platformę.

I cieszyć się z portów konsolowych.....
TitoBandito.png

#39 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 12:41

W 60 kl./s i 1440p ;)

KRUL FORUMKA 

#40 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 02:46

W 60 kl./s i 1440p ;)

Częściej w 30 klatkach....
TitoBandito.png

#41 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 03:00

Pokaż mi grę na pieca, która ma wymuszone 30 kl./s

Podpowiem, że w Dead rising 3, NFS Rivals i Evil Within już zdjęli to ograniczenie patchem. 

KRUL FORUMKA 

#42 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 03:41

Pokaż mi grę na pieca, która ma wymuszone 30 kl./s

Podpowiem, że w Dead rising 3, NFS Rivals i Evil Within już zdjęli to ograniczenie patchem.

Zdjęli, ale miało lock na 30FPS.
TitoBandito.png

#43 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 04:05

No i co ze kilka dni miało... na konsoli dalej jest lipa bo nawet 30 to abstrakcja dla takiego unity

Wysłane z mojego SM-G900F

KRUL FORUMKA 

#44 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 04:37

No i co ze kilka dni miało... na konsoli dalej jest lipa bo nawet 30 to abstrakcja dla takiego unity

Wysłane z mojego SM-G900F

Unity to zabugowany syf zarówno na konsolach jak i na PC.
TitoBandito.png

#45 gtxxor

gtxxor

prezes kółka różańcowego

• Użytkownik
  • 4863 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 04:41

Unity na PieCu skończyłem w 60 kl./s. Wystarczyło wyłączyć wygładzanie i jakiś tam szmelc od NVIDII.

"Zabugowane" to łatka doklejona przez konsolowców, którzy się pocieszali, że gra słaba to nie musi im dobrze chodzić.

A ja przez całą fabułę nie spotkałem się z ŻADNYM rażącym błędem... Może to kwestia patchy, ale fakt jest faktem.A najbardziej bolesnym z faktów jest ~25 kl/s na X1 i ~22 kl/s na PS4. Jedno i drugie niegrywalne.

Unity jest grą, która miała podnieść wyżej poprzeczkę. AV jest super zrealizowane, a setki niezależnie liczonych NPC robią wrażenie... Tyle, że 2 procki do tabletów, sklejone w kanapkę, nie mogły temu podołać. Nie ma nawet, co winić Ubi - oni chcieli dać fajną grę, ale "super-hiper-pseudo-nextgenowe" kąsole zrobiły swoje.

KRUL FORUMKA 

#46 TitoBandito

TitoBandito

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1502 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 04:58

Unity na PieCu skończyłem w 60 kl./s. Wystarczyło wyłączyć wygładzanie i jakiś tam szmelc od NVIDII.

"Zabugowane" to łatka doklejona przez konsolowców, którzy się pocieszali, że gra słaba to nie musi im dobrze chodzić.

A ja przez całą fabułę nie spotkałem się z ŻADNYM rażącym błędem... Może to kwestia patchy, ale fakt jest faktem.A najbardziej bolesnym z faktów jest ~25 kl/s na X1 i ~22 kl/s na PS4. Jedno i drugie niegrywalne.

Unity jest grą, która miała podnieść wyżej poprzeczkę. AV jest super zrealizowane, a setki niezależnie liczonych NPC robią wrażenie... Tyle, że 2 procki do tabletów, sklejone w kanapkę, nie mogły temu podołać. Nie ma nawet, co winić Ubi - oni chcieli dać fajną grę, ale "super-hiper-pseudo-nextgenowe" kąsole zrobiły swoje.

Czytałem recenzje Unity na PC - spadki poniżej 20FPSów, lewitujące postacie, itd. Może i poprawili to w patchach, ale fakt, że wypuścili bubel pozostał.
TitoBandito.png

#47 Dudeek

Dudeek

Advanced Member

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 07:10

Widzę, że niektórzy nieźle się spinają, bo kupili konsolę i za wszelką cenę będą bronić swojego zakupu ;p Ja wybrałem PS4 i jestem bardzo zadowolony, mimo to uważam iż z XO również byłbym zadowolony i to którą konsolę wybierzesz niema szczerze mówiąc większego znaczenia. Idź sobie sprawdź oba pady i który dla ciebie wygodniejszy tą konsolę bierz i tyle.

Użytkownik Dudeek edytował ten post 30 grudzień 2014 - 07:11

#48 m4rvell0us

m4rvell0us

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 09:45

Zgadzam się z @Dudeek. Na konsoli nie ma znaczenia to, jakie ma podzespoły itd. Liczy się zabawa oraz tzw. gry exclusive. Jednakże w przypadku XOne trzeba wziąć pod uwagę fakt, że grą można się wymienić maksymalnie 2 razy - co jest według mnie dosyć istotną sprawą. Co do padów - każdy ma swoje zdanie. Aktualnie mam XboX360 oraz PS4 i pad od konsoli Microsoftu jest bardziej wygodny, pomimo swojej wagi (dwie baterie zasilające). Gratuluję wyboru :)

CPU: Intel i7-4790K 4,0GHz || COOLER CPU: be quiet! Dark Rock Pro 3 || GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G || MOBO: MSI Z97 Gaming 5 || RAM: HyperX Fury 4x4GB 1600MHz || SSD: Samsung 840 Evo 250GB, Crucial MX100 512GB || HDD: WD Caviar Green 1TB || PSU: Corsair RM650x 650W || CASE: Phanteks Enthoo Pro || FANS: 5x be quiet! Silent Wings 2 140 || MOUSE: Logitech G502 || mPAD: Razer Goliathus Control || KEY: Corsair K65 Mx Red (bez RGB)

#49 Arhkoe

Arhkoe

Advanced Member

• Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 12:27

Teraz doszła w PS4 opcja udostępniania rozgrywki innemu graczowi :)

#50 m4rvell0us

m4rvell0us

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 04:55

A w XOne funkcja robienia zrzutów ekranu - rewolucja! :D

CPU: Intel i7-4790K 4,0GHz || COOLER CPU: be quiet! Dark Rock Pro 3 || GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G || MOBO: MSI Z97 Gaming 5 || RAM: HyperX Fury 4x4GB 1600MHz || SSD: Samsung 840 Evo 250GB, Crucial MX100 512GB || HDD: WD Caviar Green 1TB || PSU: Corsair RM650x 650W || CASE: Phanteks Enthoo Pro || FANS: 5x be quiet! Silent Wings 2 140 || MOUSE: Logitech G502 || mPAD: Razer Goliathus Control || KEY: Corsair K65 Mx Red (bez RGB)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL