Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

[Szukam]Monitor do 1200


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Naruto120

Naruto120

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 kwietnia 2014 - 07:06

Witam!

 

Chciałbym zakupić monitor nie teraz, ale pod koniec czerwca/początek lipca. Wiem, że do tego czasu jest jeszcze duuużo dni, ale mam pare pytań które mnie nurtują, a po za tym jak chce się kupić coś dobrego to troche trzeba szukać, a jednak monitorów jest dużo :].

 

Jak wspomnialem w tytule do 1200zł, ale jeśli będzie monitor o niebo lepszy za 1300zł to może się skuszę, także powiedzmy najlepiej by było do 1200zł, ale ta najwyższa linia to 1400zł. 

Moja karta graficzna: GTX660Ti wiem, że nie najwyższa półka, ale w gry jeśli będę grał to FHD/HD. 

Moim Hobby są gry, montaż i obróbka Video i wtedy nasuwa mi się myśl 2560x1080 i 21:9. Czy warto poczekać jeszcze miesiąc/dwa ponad ten planowany termin i zakupić monitor o wczesniej wspomnianym standardzie. 

Jeśli będę kupował monitor to z myślą, że starczy mi na lata ten który aktualnie mam ma juz 8 lat max rodzielczosc 1280x1028 dokładny model: Samsung SyncMaster 940bf. 

Kusi mnie to 21:9 z paru powodów m.in możliwość rodzielenia jednego monitora na dwa osobne, baaardzo duża powierzchnia no i ta rodzielczość, która myśle już niebawem będzie standardem. Celuje w 24"-29". Mieliście styczność z monitorami 21:9? Jak wrażenia? Da się na nich grać? Najczęsciej gram w MMORPG/FPS. Czy warto taki monitor kupić? Czy strata pieniędzy? Jeśli chodzi o monitor 21:9 to myśle tutaj o: http://www.ceneo.pl/20444786

 

Opłaca się czy nie? Jakie za i przeciw? Jakaś inna propozycja?

 

Pozdrawiam!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL