Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw do 2500zł


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ronnie

Ronnie

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 09 października 2012 - 06:46

Witam, prosiłbym o złożenie zestawu.
Kupuje nowy komputer,chciałbym żeby uciągnął wszystkie najnowsze gry.
Prosiłbym o złożenie zestawu za 2500-2700zł. W sumie mam 3000zł ale 300zł przeznaczam na system,same podzespoły 2500-2700zł. Oczywiście chciałbym żeby był lepszy od mojego obecnego. Interesuje mnie zestaw na AMD. Nie chce żadnego Intela,wole za taką kwotę AMD.
Sygnatura niezgodna z regulaminem. Maksymalnie 4 linie w rozdzielczości 1920x1080.
Pozdrowienia moderator.

#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 października 2012 - 06:57

Powiedz czy możesz użyć bez problemu obecny dysk twardy i nagrywarkę czy chcesz nowe kupić.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 Ronnie

Ronnie

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 09 października 2012 - 06:58

Nagrywarka jest ok, jednak dysk wole wymienić na coś większego niż 250Gb.
Sygnatura niezgodna z regulaminem. Maksymalnie 4 linie w rozdzielczości 1920x1080.
Pozdrowienia moderator.

#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:05

Tu masz propozycję ode mnie. Tak wiem jest na intelu ,ale przy tym budżecie nie widzę sensu pakować się w amd będziesz tylko tego żałował.
CPU: Intel Core i5-3550 ok.755zł
MOBO:ASROCK Z77 Pro3 Intel Z77 LGA 1155 ok.343zł
RAM:Corsair Vengeance 2x4GB, DIMM,1600MHz, DDR3, CL9 ok.159zł
GPU: Gigabyte GTX660 2048MB 192Bit PCI-E OC ok.829zł
PSU:XFX Core Edition P1-550S-XXB9 550W ok.249zł
HDD: WD Caviar Blue WD5000AAKX 500GB sATA III 16MB ok.220zł
CASE:SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410 ok149zł
CENA:2704zł

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 Ronnie

Ronnie

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:28

Zestaw wydaje się być ok,jeżeli będę dokupywał drugą kartę graficzną to zasilacz 550W da radę??
Sygnatura niezgodna z regulaminem. Maksymalnie 4 linie w rozdzielczości 1920x1080.
Pozdrowienia moderator.

#6 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:31

Po co ci druga karta graficzna lepiej już kupić mocniejszą niż bawić się w SLI w grach często występują mikro przycięcia.Jednak zasilacz 550W starczy spokojnie.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#7 Ronnie

Ronnie

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:35

Ok. Ale skoro już mówimy o Intelu to może lepiej dołożyć do i5 2500K czy starczy ten procek??
Sygnatura niezgodna z regulaminem. Maksymalnie 4 linie w rozdzielczości 1920x1080.
Pozdrowienia moderator.

#8 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:42

Jak chcesz to możesz dołożyć do Intel Core i5-3570K ok.859zł cena zestawu wzrosła by wtedy do 2808zł.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#9 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 09 października 2012 - 07:56

Ok. Ale skoro już mówimy o Intelu to może lepiej dołożyć do i5 2500K czy starczy ten procek??


z I5 3550 da sie wycisnąc 4,1 GHz co jest taką wartością ,że napewno starczy na 2-3 latka ,aż do zmiany na inny CPU.

No ale jak masz fundusze to nie zabraniam

Sygnaturka.png


#10 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 października 2012 - 08:16

MarTum wyjaw w jaki sposób można podkręcić IB z zablokowanym mnożnikiem i czy to się tyczy i3/i5/i7.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#11 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 09 października 2012 - 08:21

Tu chodzi o mnożnik dla turbo. Firmowo 3550 ma turbo max na poziomie 3700 MHz czyli X37 ale zakres mnożnika jest do X41 co daje 4100 MHz.

Można dać sobie na stałe te 4100 MHz. Proc wtedy w idlu sie zachowuje spokojnie ,a w stresie leci sobie na 4,1 GHz

Trzeba dodać ,że przy dobrym chłodzeniu ten proces to dziecinada i szybko można sobie ustawić 4,1 GHz na stałe bez żadnej wiekszej wiedzy o OC

Sygnaturka.png




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL