Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Segmenty do karty graficznej.


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lipek

Lipek

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 11 marca 2014 - 03:09

Siema, nie wiem gdzie napisać ten temat więc napsize go w tym dziale, szukam głownie karty graficznej do tej płyty głównej:

Intel® Desktop Board D945GCNL(nie uchodzi za najnowsza, ale to nie wazne), kupilem do niego juz procka Intel® Pentium® Processor E5200 (2M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB), (płyta jest microAMX). Szukam karty graficznej możliwie jak najbardziej wydajnej, ale uzywanej, nie stac mnie na nowa, a komp i tak bedzie wymieniany za półtora roku(max 150zl karta), na złączu PCI-E.

 

Czy dobór obudowy musi być trochę ukierunkowany wielkościa karty microAMX?, jest stosunkowo mała.

Dziękuje za pomoc.

 

Czy szukac karty na szynie 64bit i 1gb czy 512mb na szynie 256mb.

nad tą się zastanawiam: Gigabyte GeForce 210 1GB

Użytkownik Lipek edytował ten post 11 marca 2014 - 04:43


#2 speederer

speederer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 23 kwietnia 2014 - 05:42

Wypowiem się tyle że jeśli chcesz wydajną kartę graficzną to nigdy w życiu nie bierz tego gt 210. Te karty są tylko do użytku w biurze. Musisz podać jaki masz zasilacz bo bez tego łatwo dobrać grafę nie będzie. Możesz dorwać na allegro używanego gtx 260 za 150zł ale dolicz ok 20 zł do przesyłki. (nie wiem jak ceny radeona ale jeśli jest coś lepszego za tą cenę to dopiszcie)

Ale i tak jest najważniejsze jaki masz zasilacz

Ups zapomniałem że gtx 260 nie jest 1gb.


Użytkownik speederer edytował ten post 23 kwietnia 2014 - 05:44

| I5 4590 | MSI H97 PC MATE | 8GB CRUCIAL BALLISTIX | SPC FORTIS 3 MALIK EDITION | GTX 970 G1 GAMING | XFX TS550W | WD CAVIAR BLUE 1TB | GOODRAM Iridium PRO 240GB | Zalman Z3 Plus | Asus Xonar DGX |




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL