Jump to content

  •         

Photo

Karta Graficzna..


5 replies to this topic

#1 Paytrq

Paytrq

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 9 posts

Posted 11 September 2012 - 05:51 PM

Siemanko! nie mogę się zdecydować jaką kartę kupić a chcę żeby była pod gry typu BF3, MW3, GTA 4, mam nadzieję że mi pomożecie ! BUDŻET 400-450


AMD PHENOM II x4 965
Asrock 970 pro3
4 gb ram ddr3
Corsair TX650w
Samsung 500 gb sata
NZXT M59
I takie duperele.

#2 Guest_marcin21164_*

Guest_marcin21164_*
  • Guests

Posted 11 September 2012 - 05:57 PM

jaki budżet ja od siebie to tą co jest w podpisie w te gry które podałeś ja gram na ultra

#3 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9220 posts

Posted 11 September 2012 - 05:59 PM

Podaj budżet na kartę no i zmień tytuł wątku bo "Karta Graficzna" nic nie mówi użytkownikom.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#4 Paytrq

Paytrq

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 posts

Posted 11 September 2012 - 06:03 PM

Budżet to tak 400 zł.

#5 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 posts

Posted 11 September 2012 - 06:08 PM

W tej cenie to ciekawą propozycją jest Radeon 7700 np. od Gigabyte albo XFX. Trochę więcej niż 400 zł, ale wg mnie warto. Chyba, że w grę wchodzą używane...
Popraw jeszcze tytuł wątku tak jak wspominał Green-Ivan i będzie OK.

#6 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9220 posts

Posted 11 September 2012 - 06:11 PM

W cenie 400zł tak jak pisze Ascaro szukaj HD7770.Jeśli w grę w chodzą używki może w tej cenie wyrwiesz GTX460.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō




Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL