Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

BENQ XL2411T czyli przesiadka na 120 Hz

BENQ XL2411T 120 Hz

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#101 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 05:15

@MT
To że mój pierwszy post pojawił się akurat w tym temacie to czysty przypadek.
Nikt mnie tutaj nie wołał na pomoc.
Fakt, że znam Xora z innego forum nie robi nas koleszkami do wspierania się nawzajem. I przestań insynuować jakieś spiski.
Żadnej pyskówki do Ciebie nie robiłem.
Niestety nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo teraz też po raz kolejny przekręciłeś moje słowa.
Nie uważam sie za Pro gracza, to raz, a dwa wole grać rekreacyjnie przy 60Hz i ładnych widoczkach niz patrzec na slabe kolory 120 Hz TNki. Potwierdziłem tylko słabe kolory i konty widzenia co w żadnym przypadku nie jest nieprawdą!

Użytkownik Bakak edytował ten post 23 lutego 2014 - 05:17

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#102 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 05:48

 Nie byłbym sobą jakbym się teraz nie odezwał.Popieram MarTuma,i zgadzam się że tak mylne poglądy jak ten,że 60Hz i 120Hz to tylko psychologiczna różnica,nie powinny "wisieć"dalej na forum.Doskonałym argumentem jest,to co MarTum już przytoczył,że wprowadzamy przez to ludzi w błąd.Osobiście nie mam nic przeciwko merytorycznej dyskusji,ale tylko w wypadku gdy toczy się ona na płaszczyźnie,gdzie pole do takowej istnieje.Bez sensu jest spór,gdzie jedni twierdzą że dzień to noc,i tu nie widzę pola do polemiki.Gdybym ja np zaczął twierdzić,że GTX760 to w zasadzie to samo co Radeon 7790,ale jest tylko "responsywniejszy" został bym okrzyknięty heretykiem.I takie poglądy do których mam prawo ,powinny być usunięte z forum,gdyż sporą rzeszę jego uczestników mogłyby wprowadzić w błąd.Więc tak jak wspomniałem wcześniej,rzeczowa dyskusja,a nawet spory które toczą się w kulturalnej atmosferze,jak najbardziej tak.Wprowadzanie ludzi w błąd nie.

 

Co do monitora,który nas nieco poróżnił,to już pisałem(i nie tylko ja)że ma parę wad,o których już teraz nie wspomnę,bo wszyscy o nich wiemy,i nawet się nie spieramy,że one istnieją.Nie rozumiem jednak niewzruszonego stanowiska tych,którzy się bardzo mylą,i za nic nie chcą się do tego przyznać,ani ustąpić.Panowie tu chodzi tylko o prawdę,a nie o czyjeś ambicje udowadniania swoich racji za wszelką cenę.


MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#103 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 05:54

Robicie niezły cyrk, bo żądacie usuwania nieprzychylnych waszej opinii argumentów. Zachowujecie się jak przedstawiciel handlowy, chcący za wszelką cenę wszystkim dookoła wcisnąć jeden "słuszny" produkt.

 

Jeśli wynosicie na wokandę publiczną jakiś temat (w tym przypadku zakładając go na forum), to musicie liczyć się z tym, że trafią się również ludzie o sprzecznych poglądach. Mało kogo stać na wydanie 1100-1300zł na zabawkę, jaką jest monitor nadający się tylko i wyłącznie do gier. Bo nie daj Boże edytujesz czasem zdjęcia do druku i wypada kupić jakiegoś P2414H, bo TN'ki są bardzo zdradliwe w tej materii.

 

Lepiej więc za te 1200zł kupić Eizo FS2333, który oprócz płynnego wyświetlania obrazu i braku zjawisk niepożądanych (odsyłam do zagranicznych recenzji), oferuje niemal topową jakość wyświetlanego obrazu. Ludzie powinni wiedzieć, że istnieją dla nich lepsze bardziej opłacalne alternatywy :)

 

Bo póki co widzę tutaj dwóch osobników zajadle broniących teorii 120Hz i Black'a, który chce być obiektywny. Jednak Was wszystkich łączy jeden wspólny mianownik - nigdy nie mieliście do czynienia z dobrym IPS / VA.

 

A to powinno rozwiewać wszelkie wątpliwości obrońców TN'ek

http://youtu.be/yjmCKbhARJg?t=2m10s


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 06:00

KRUL FORUMKA 


#104 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 06:27

@gtxxtor przeczytaj prosze Cie ze zrozumieniem moje posty bo widze,ze jednak nie do konca wiesz o czym ja pisze.

 

Ja pisze caly czas o jednym, ze 120 Hz jest o wiele lepsze pod katem gracza i nie reaz to podkreslalem.Tego faktu nie zmienisz chocbys nie wiem jak bardzo chcial ;)

I z calym szacunkiem ale teraz ty dziwne rzeczy wypisujesz - jesli ktos jest graczem to wyda te 1200-1500 pln na dobry monitor 120 Hz - jest w koncu graczem i pod tym katem kupuje monitor.Nie jest dla niego bowiem rzecza priorytetowa kat widzenia lub tez kolory.Z reszta tutaj przyznam racje Martumowi - jak sie gra to sie siedzi na wprost monitora , czyz nie?

 

Z uporem maniaka piszesz tylko o lepszych katach i kolorach, pomijajac cala idee 120Hz ;)

 

Jak beda monitory VA 120+ Hz z wieksza rozdzielczoscia to z pewnoscia taki kupie, jesli oczywiscie bede mial na to kase.

 

Nie wiem jakie monitory 120 Hz miales w rekach, ale nie kazdy jest taki sam i akurat 2410T to slabeusz jesli chodzi o kolory i katy - porownaj sobie z 2420T a bedzie to wygladalo zupelnie inaczej.

 

PS.Ja wiem,ze Martum ma niestety taka przypadlosc  iz stara sie narzucac innym swoje widzi mi sie, ale w tym momencie  ty robisz dokladnie to samo ;)


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 07:49


#105 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 06:42

Ty jednak nie popuścisz i dalej będziesz wprowadzał ludzi w błąd? A czy ja albo MarTum namawiamy kogoś do kupna tego monitora? Czy my twierdzimy że jest on idealny? Czy dałeś Ty lub ktoś inny dał nam choćby grosz na zakup tego monitora? Pracuję bardzo ciężko,i to z pewnością o wiele bardziej niż Ty,i jeśli sobie zapracuję to mogę wydać te pieniądze na co mi się podoba.Więc nie czepiaj się tego ile wydaliśmy na monitor,bo to akurat nasza sprawa.Tyle razy powtarzam ja,MarTum i nawet Black ,że zdajemy sobie doskonale sprawę z niedoskonałości tego monitora,ale do Ciebie to jednak nie dociera,Ty ciągle swoje,żeby tylko postawić na swoim i przez to wprowadzić ludzi w błąd.Widać Twoje ego jest za bardzo wydumane.Jak nie rozumiesz o czym mówimy to napiszę to tak: TO JEST MONITOR KTÓRY OFERUJE SUPERPŁYNNOŚĆ PODCZAS GIER,A GŁÓWNIE GIER TYPU FPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I głównie na tym się tu skupiamy.Czy ktoś się z Tobą spiera,że do innych zastosowań aniżeli gry znależć można coś lepszego?No i jak z Tobą prowadzić normalną duskusję,jak do Ciebie żaden argument nie trafia?Czytam sporo Twoich postów tu na forum,i z reguły wszystko się trzyma kupy,dlatego nie wiem co się w tym poście tutaj z Tobą dzieje.Czy my mówimy Tobie,albo VenoMowi żeby grał na takich monitorach jak my? No ludzie...


MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#106 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 06:51

Widze,ze temat jednak bedzie trzeba zamknac bo do niczego konstruktywnego to nie prowadzi.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 07:31


#107 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:05

Z całym szacunkiem, ale tu nie jest wyjściem zamknięcie tematu. Posiadacze 120 Hz niech dyskutują. 

Tu poprostu trzeba wyciąć fałsz jaki poszedł na te monitory bo to wprowadzanie potencjalnego kupca w błąd. To także działa na niekorzyść ITPC bo się ktoś naczyta, że różnicy między 60 a 120 nie ma i będzie pisał dalej, że u nas takie herezje...


Sygnaturka.png


#108 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:20

To zmień jeszcze mianownik dyskusja na "adoracja" i wszystko gra :)

 

Dyskusja to nie jest wzajemne przyklepywanie sobie w zgodnych kwestiach. Już na jednym forum wprowadzili taki systemi nie wyszedł im na dobre ;]


KRUL FORUMKA 


#109 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:24

Halo? Chcieliśmy dyskutować. My posiadacze monitorów 120 Hz chcieliśmy przekonać Cię, że błędnie je osądzasz. Tyle postów poszło niestety z zerowym skutkiem. To nazywasz dyskusją ?

Sygnaturka.png


#110 oskarus3

oskarus3

    OZKARÓZ

  • Użytkownik
  • 2 399 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:25

Skoro u nas to działa znaczy, że tak nie jest ;) ja np. bardziej wierzę MarTumowi i Blackowi, gdyż to co oni mówią w 100% pokrywa się z tym co mówi się wszędzie o monitorach 120Hz. A ty nie mogąc znaleźć argumentu po prostu zmieniasz tematy i mydlisz oczy obróbką zdjęć czy innymi


Użytkownik oskarus3 edytował ten post 23 lutego 2014 - 08:25

image-3330.jpg


#111 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:32

@MT

  • Ty przesiadłeś się z przeciętnej VA na 120Hz TN-kę i widzisz same zalety tego przejścia i OK.
  • Xor ma bardzo dobry IPS i porównując do 120 Hz TN- ki nie zauważył większych różnic w płynności rozgrywki, ale za to pogorszył się odbiór wizualny obrazu i to są jego odczucia.
  • Ja Mam średniej klasy TN-kę i jak miałem styczność z 120 Hz ASUSem to też był szok co do płynności obrazu, ale ten monitor miał gorsze kąty widzenia i kolorystykę niż ta moja średnia TN-ka :( a ja lubię ładne widoczki (oczywiście jeśli można to powiedzieć o jakiejkolwiek TN-ce :P)

To są wszystko spostrzeżenia, które dają całkowity obraz takich monitorów, a nie tylko jednostronny, nieważne czy z Waszego punktu widzenia czy z naszego.

 

Każdy produkt ma wady i zalety.

 

Pozdrawiam 


Użytkownik Bakak edytował ten post 23 lutego 2014 - 08:49

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#112 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 08:34

Halo? Chcieliśmy dyskutować. My posiadacze monitorów 120 Hz chcieliśmy przekonać Cię, że błędnie je osądzasz. Tyle postów poszło niestety z zerowym skutkiem. To nazywasz dyskusją ?

Na nic mi twoje przekonania w kontekście tego, co widzę patrząc na XL2410T i może rzeczywiście jest jak Black mówi, że nowsze modele z tej linii są zwyczajnie lepsze. Niemniej, nie przekonuje mnie abstrakcyjny argument, o "płynności" w kontekście tego, co widzę na ekranie XL2410T - awięc obrazu rodem z monitora marketowego. I nie polecę nikomu za 1200zł zakupu monitora, który oferuje jakość jaką mogę mieć za mniej niż 1/2 tej kwoty. Dodatkowo zestawiam to z faktem, że sam gram na co dzień na monitorze 60Hz, który jakością wrażeń wizualnych deklasuje całą linię 120-hercówek na TN. Gdyby mój monitor faktycznie powodował problemy, to szukałbym ich rozwiązania - w tym wypadku ktoś próbuje mnie przekonać, że mój monitor powoduje problemy - ja zaś widzę co innego.


KRUL FORUMKA 


#113 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:07

Dodatkowo zestawiam to z faktem, że sam gram na co dzień na monitorze 60Hz, który jakością wrażeń wizualnych deklasuje całą linię 120-hercówek na TN

 

Wizualnym - rozumiem,ze kolorami tak?

Bo z pewnoscia nie plynnoscia rozgrywki ;)

 

Poza tym dlaczego porownujesz stary juz technologicznie monitor jakim jet 2410T (premiarea miala miejsce 4 lata temu) ? Nie kosztuje on teraz 1200 pln, inne wtedy rowniez byly ceny IPS'ow.Jak juz dajesz jakies przyklady to przynajmniej na czasie a nie wykopaliska.

Tak samo teraz ja moge powiedziec ,ze nie miales w reku porzadnej 120/144 Hz - zaopatrz sie w taka a pozniej zaczynaj dyskusje w temacie.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 09:16


#114 kiroma

kiroma

    Zapomniany dzieciak

  • Użytkownik
  • 2 685 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:08

@gtxxor brzmi to tak jakbyś nigdy nie grał w gry FPS, a jedynie bawił się shader´ami w różnych programach do renderowania.
Co do tearing´u.
Po co V-sync skoro można ograniczyć liczbę wyświetlanych klatek?
Przynajmniej u mnie to działa :P

Pieseł jest szczęśliwy z I5.


#115 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:18

Poza tym dlaczego porownujesz stary juz technologicznie monitor jakim jet 2410T (premiarea miala miejsce 4 lata temu) ? Nie kosztuje on teraz 1200 pln, inne wtedy rowniez byly ceny IPS'ow.Jak juz dajesz jakies przyklady to przynajmniej na czasie a nie wykopaliska.

Tak samo teraz ja moge powiedziec ,ze nie miales w reku porzadnej 120/144 Hz - zaopatrz sie w taka a pozniej zaczynaj dyskusje w temacie.

Mówię o 2410T bo taki w tej chwili mam na stanie i na niego biorę odniesienie. Aż sobie z ciekawości wypożyczę jakąś "teraźniejszą" 120'stkę i porównam ją do FS2333 :)

 

PS: Musicie wybaczyć, że części z Was nie biorę na poważnie.Ale MarTum podpierał się zdaniem człowieka, który twierdził że na High w BF4 @ 1080p ma stabilne 100 klatek (HD 7950), co dość szybko udało mi się "zweryfikować" z użyciem mocniejszego HD 7970. Więc zakładam, że teorie monitorowe są podobnie "wiarygodne". Potem nagle okazało się, że te 100 klatek to 70 - a kiedy i tutaj wyszło, że to takie nie do końca "solid" to poszła teoria o celowe zaniżanie przez recenzentów wyników kart graficznych (+ wycieczki komu gdzie i za ile się sprzedajemy).

 

W ten sposób jeśli gość, któremu karta generuje w grze powiedzmy 64-67 FPS twierdzi, że odczuwa uzysk z posiadania monitora 120Hz jest absolutnie NIEWIARYGODNY... tyle.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 09:27

KRUL FORUMKA 


#116 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:34

Ja sie podpierałem czyimś zdaniem? Ja, posiadacz najnowszego XL2411T i GTX 780 OC miałbym się podpierać kimś?  Ale dlaczego? Przecież mam najnowszy model 120 Hz od BENQ i potężną grafikę która mi bez problemu wyciska po 200 FPS. Jesteś tak nie poważny w całym tym temacie, że naprawdę nawet Twój kolega Venom nie chce Cie wspierać.

 

Cały czas ta sama śpiewka - obracanie doskonałej technologii 120 Hz w wady matrycy TN .... 

O 120 Hz nic tylko ciągle o kolorach. No i mam teraz dziesiąty raz powtórzyć moje porównanie ?

 

Jak kupujesz czołg to nie licz na szybkość i oszczędność spalania. 

Ty cały czas tu tworzysz scenariusz jak byś kupił TN 120 Hz do pracy z grafiką i tym się ciągle próbujesz bronić.

 

Każdy produkt ma swoje przeznaczenie i kupujesz go pod kątem potrzeb. Kup monitor TN 120 Hz - graj na nim siedząc z boku poniżej monitora i w trybie 30Hz ... 


Sygnaturka.png


#117 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:35

 I nie polecę nikomu za 1200zł zakupu monitora, który oferuje jakość jaką mogę mieć za mniej niż 1/2 tej kwoty.

 

Mówię o 2410T bo taki w tej chwili mam na stanie i na niego biorę odniesienie

 

 

gtxxtor ok ja rozumiem, ze taki masz na stanie.Dlatego nie pisz prosze ,ze nie polecisz komus monitora 120 Hz  za 1200 pln sugerujac sie starociem sprzed 4 lat ;)

Z calym szacunkiem ale to nie jest powazne podejscie do tematu.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 09:47


#118 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:54

Bakak testował monitor ASUS z nowej (aktualnej) serii i również stwierdził problemy z kolorami i kątami, nawet w odniesieniu do innych TN'ek...


KRUL FORUMKA 


#119 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:55

I od nowa. 

Ty mu o 120 Hz

On Ci o kolorach i kątach 

:D :D :D 


Sygnaturka.png


#120 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:58

Bo ciągle mówię, że niech te 120Hz sobie będzie "fajny buzer-bajer" ale niech to się nie odbywa kosztem podstawowej funkcjonalności i nie zabija idei komputera jako urządzenia wielozadaniowego. My od początku o tym mówimy, ale czytasz wybiórczo - czepiasz się pojedynczych fraz - nie łapiąc sensu wypowiedzi.

 

Nie można polecać monitora za 1200zł do gier, jeśli za tą samą cenę można kupić monitor dobry do wszystkiego :)


KRUL FORUMKA 


#121 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 09:59

1@up - powiem tak, rece opadaja.Czy ty na prawde nie czytasz co ja i inni pisza?Czy na sile chcesz z nas zrobic nie powiem  kogo?

 

Ja  i nie tylko,  pisalem nie raz ,ze kolory sa gorsze,  katy rowniez  itp itd - to jest TN, ktory nigdy nie dorowna jakosciom w tej materii matrycy IPS/VA.

My piszemy o 120 Hz i grach, tylko i wylacznie!!!

 

I zrozum, o tym tez pisalem, jesli ktos jest graczem to kupuje  monitor pod gry ,a nie pod inny cel - logiczne ;)

 

do wszystkiego - do niczego - taka jest niestety zasada.

 

Ja koncze dyskusje w tym temacie bo nie ma o czym dyskutowac, sory.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:01


#122 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:02

A ja (tak ja, nie mówię że Ty, czy Twój kot, czy Twój kolega) JA nie widzę różnicy pomiędzy porządnym monitorem 60Hz, a monitorem 120Hz. Może jestem ślepy, albo mam innego typu zaburzenia percepcji. I powtarzam to jak mantrę, niestety nikt tutaj tego nie rozumie i stwierdza, że od razu muszę wciskać to każdemu dookoła. Za to Ci którzy stwierdzili, że również tej różnicy nie widzą są wyśmiewani i napiętnowani. Niech Martum się przyzna jaką ładną korespondencję prywatną wysyłał jednemu użytkownikowi :)


KRUL FORUMKA 


#123 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:02

Czyś ty ślepy czy głupi gtx? przyszedłeś tu żeby szkodzić i nic więcej.Do tego zarzuciłeś mi kłamstwo.Gdzie powiedziałem że mam stabilne 100fps w bf4?Czyżbym nie zamieścił na forum benchmarków?Ty za to superznawco podesłałeś mi wykresy,gdzie Gtx 770 wygenerował tylko 5fps więcej od mojego bardzo słabego 7950.Ten wykres jest tak samo fałszywy jak ty i wiele portali które takie bzdury zamieszczają w sieci.Skoro uważasz że kłamię,a wierzysz w testy sprzedajnych portali,jakiego pewnie jesteś członkiem to samo mówi o twojej wiarygodności,i fachowości.Skąd bierzecie te testy z Marsa?,Rozumiem że wam pewnie nie leżą takie fora jak to,albo kanały podobne do kanałów Blacka,bo demaskują waszą kłamliwość sprzedawczyki.Chciałeś mnie wyprowadzić z równowagi i ci się udało.Nie nawidzę fałszywych kłamców i cyników jak ty.

Za to co napiszę pewno dostanę bana,ale chyba warto.Mam jednak nadzieję,że cię ktoś jednak stąd usunie szkodniku.Idź lepiej na swój fałszywy portal,i tam dziel się swoimi spostrzeżeniami.

 

 

Edit by Blackwhite:

Panujemy nad emocjami.

Masz warna


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:50

MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#124 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:08

Wojna IPS vs 120Hz trwa odkąd takie monitory są w sprzedaży... to tak jak AMD vs NV albo XBOX vs PS... Było jest i będzie. Nie rozumiem tylko dlaczego jedni mają prawo mówić o subiektywnych odczuciach, a drugim się próbuje tego zabronić (wzorem MT, który non-topper nalega na kasowanie czyiś postów).

 

PS: Wykresy, które poszły tutaj były z TechPowerUP, Hardware Secrets, PCLab i Overclock.pl - wszyscy się sprzedali, no jaaa


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:10

KRUL FORUMKA 


#125 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:11

 

 Niech Martum się przyzna jaką ładną korespondencję prywatną wysyłał jednemu użytkownikowi:)

 

Ależ proszę bardzo. Kopia mojego PW z zapytaniem o argumenty.  Odpowiedzi nie uzyskałem, za to zobaczyłem na SB pomówienia o spam na PW. Ty też tam byłeś i w tym wystepowałeś. Kutrzeba odrazu pokazał co do niego napisałem.  

Tak wyglądało PW o którym mówisz.  

 

 

"Cześć prostowniku.

 

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego sądzisz, że zostałem pożarty i dlaczego uważasz, że to gtxxor ma rację, a nie ja hmm? Skąd takie wnioski ?

Dlaczego mimo powszechnego zachwytu nad 120 Hz przez każdego jego użytkownika wierzysz jakiemuś gtxxorowi, który 120 hz na oczy nie widział ? 

 

gtxxor nie ma zbut dużego pojęcia o monitorach co udowodnił w tamtym temacie ale ci tego nie będę tłumaczył bo i tak mi nie uwierzysz chyba, że chcesz to ci wytłumaczę. Pytanie dlaczego wierzysz jemu skoro tylko on ma zdanie ze to jakiś " efekt psychologiczny" zaś reszta recenzentów, testerów i ludzi którzy się przesiedli ma jakoś odmienne zdanie ? Jakoś takie samo jak ja opisałem w moim temacie. Pytanie więc co tobą kieruje, że wierzysz jakiemuś łebkowi, mimo ze mówi taką bajkę ???  Black, Rebeliant i Ja którzy MAMY PRZED OCZAMI te monitory chyba jesteśmy bardziej wiarygodni co ?

 

Teraz idź proszę Cię bardzo poszukać testów i przynieś mi tu jakikolwiek test, który potwierdzi bajki pisane przez gtxxora. Liczę na poważną dyskusję bo jestem bardzo ciekawy co kieruję twoim mózgiem bo napewno nie myślenie i rozsądek.  Komicznie wyglądało wtórowanie jemu i to genialne " dzięki, że mnie uświadomiłeś" heheheh. Niezły z Ciebie typ.  Czekam na jakieś potwierdzenie słów gtxxora. Może jakieś testy czy coś. Nie wiem no ale skoro mu wierzysz to znajdź coś na necie i pokaż ze on ma racje bo on sam nie potrafi.   

Koniecznie powiedz też dlaczego wierzysz mu a nie mi i Blackowi i Rebeliantowi.  Czekam i powtarzam liczę na poważną dyskusję. Przyłóż się. Dasz radę!"

 

 

 

Nie wiem co ma do rzeczy moje PW do kutrzeby ale chciałeś to masz. 


Użytkownik MarTum edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:12

Sygnaturka.png


#126 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:14

Teraz się pochwal jak go przez 2 dni nękałeś na SB, żeby koniecznie na ten PM odpisał. Zaś potem wysłałeś kolejne... Taka stara zasada kultury mówi, że jak ktoś z Tobą rozmawiać nie chce, to się go na siłę do tego nie zmusza. Mimo to naciskałeś na chłopaka, który może nawet 15 lat nie ma - tylko dlatego że dał mi "łapkę". Tu nie chodzi, o łapki. Ktoś się zgadza ze mną, ktoś z Tobą - spoko. Trzeba o to od razu wojnę robić? Nie sądzę.

 

Masz 120Hz? Jesteś zadowolony? Cieszę się bardzo... ale nie musisz od razu każdemu udowadniać, że to jedyny słuszny wybór. Tylko nigdy nie nazywaj subiektywnej opinii recenzją, bo recenzja to jest wtedy jak masz sprzęt pomiarowy i swoje teorie jesteś w stanie podeprzeć dowodami.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:17

KRUL FORUMKA 


#127 oskarus3

oskarus3

    OZKARÓZ

  • Użytkownik
  • 2 399 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:17

Kutrzeba ma duuużo więcej niż 30 lat. Więc wymaga się od niego więcej

 

Co jak co ale po ilości słusznych argumentów więcej osób będzie za 120 Hz niż za IPSem czy VA gdyż jako, że jest tu bardzo dużo graczy to by ich przekonać musisz się wysilić bardziej


Użytkownik oskarus3 edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:19

image-3330.jpg


#128 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:22

Powyższe PW wysłałem około 16 godziny chyba.

Ponieważ nie odpisał, a pobiegł za to na SB kłamać, że go dręczę wiadomościami wysłałem drugie kilka godzin później o tym, że nadal czekam na odpowiedź.  To było jakieś 5 godzin i nie było w tym jak widzisz żadnego naciskania. Od jednej do drugiej wiadomości było kilka godzinek, a nie dwa dni. Kutrzeba nie lubi ze mną rozmawiać ? Tak się składa, ze mam duzo screenów jego prowokacji i pomówień na mnie i nie tylko.  Jak mnie nie ma to on lubi o mnie rozmawiać w tematach i na SB.  Zapytałem o argumenty - cisza ....

 

 Nadal nie rozumiem co to ma wspólnego z monitorem.... 


Sygnaturka.png


#129 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:24

Nie chodzi o to by kogoś do czegoś przekonywać, ale o wyrażenie mojej własnej opinii. Opinii, którą wyraził tu Bakak - albo i właśnie kutrzeba (jakkolwiek kontrowersyjny by nie był, to ma do niej prawo).Ale pośród graczy trafiają się też ludzie wykonujący na komputerze jakąś pracę (albo robiący po trochu wszystkiego), którzy proszą o dobór optymalnego zestawu. Forum nie może utrzeć sobie schematów, że jedyny poprawny monitor to XL2411T.... Bo wówczas dochodzi do tego, że czytelnicy są wprowadzani w błąd. Trzeba jasno mówić o wadach i zaletach... Niestety, moje mówienie o wadach przerodziło się w opinię "Xor się uwziął i chce zdetronizować nasze super monitory".

 

Przykład ze wczoraj: użytkownik prosi o zestaw do CAD i 3dsmax, a wszyscy chórem każą mu zrezygnować z 4930K i 770 na rzecz 4770K i 780Ti. Dlaczego? Bo myślą schematycznie.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:27

KRUL FORUMKA 


#130 oskarus3

oskarus3

    OZKARÓZ

  • Użytkownik
  • 2 399 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:27

Podaj linka do tego wątku. Bo nie wierzę. Poza tym nikt tutaj nie neguje IPSów do innych zastosowań niż gry.


image-3330.jpg


#131 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:27

Przeczytaj cały mój pierwszy post w tym temacie. Wyraziłem się jasno o kolorach tego monitora.  Nie są rewelacyjne. Po ustawieniu są całkowicie akceptowalne. 

Na forum jeszcze nikomu nie daliśmy monitora 120 Hz dla Twojej wiadomości.  Czytelnicy faktycznie są wprowadzani w błąd - przez Twoje sprzeczne teorie o efekcie psychologicznym.

Przykład ze wczoraj jest nie trafiony ponieważ to były jedna albo dwie czyjeś odpowiedzi. To nie jest " chórem". To nie jest od tego temat. 


Użytkownik MarTum edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:29

Sygnaturka.png


#132 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:27

Oskarus ja nie jestem za 120hz.Piszę tylko że jest ogromna różnica w płynności obrazu.Nikogo też nie namawiam do kupna tego monitora.Już nie wiem ile razy piszę,że ma on też wady,i każdy jego ewentualny użytkownik musiałby skalkulować wszystkie za i przeciw,zanim by się na niego zdecydował.MarTum chyba jest podobnego zdania,ale tego nie wiem,więc najlepiej zapytać Jego co o tym myśli.

 

Czy ja śnię czy to się tu dzieje naprawdę? ...


MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#133 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:30

120Hz to temat rzeka... jedni uważają że daje to niesamowitą różnicę, inny twierdzą że działa tylko psychologicznie... Jak dla mnie (gdzie mam przekrój przez dużą ilość sprzętu) to 120Hz nie różni się niczym od 60Hz na dobrej matrycy.

 

Zaczęło się od tego - tak od tego, że napisałem JAK DLA MNIE , splusował to chyba kutrzeba i zaczęła się robić piekielna afera, którą sam nakręcałeś. Przekrzykując jak to 120Hz jest jedynym słusznym monitorem do grania i wysyłając mnie do różnych lekarzy :)

 

Oczywiście, co z tego że generujące niespełna 60 klatek Call of Duty na X360 jest liderem sprzedaży wśród FPS, bijąc na głowę wszystko co wyszło na PC - tam pewno nie wiedzą jak się powinno w FPS grać. Co z tego że 99,9% ludzi siedzi na monitorach 60Hz - pewno im tnie i nie da się grać.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:32

KRUL FORUMKA 


#134 oskarus3

oskarus3

    OZKARÓZ

  • Użytkownik
  • 2 399 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:30

Miałem na myśli, że jak ktoś napisze "Poproszę monitor do gier" i przeczyta ten wątek to raczej będzie bliżej ku 120 Hz niż IPSowi bo jedyne co jest za IPSem to kąty widzenia (gdyż każdy siedzi pod kątem 45 stopni do monitora) i kolory.


image-3330.jpg


#135 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:35

Bakak podał bardzo rozsądny argument, że woli "widoczki" od 120Hz - wszystko rozchodzi się o własne preferencje, a o gustach się nie dyskutuje...


KRUL FORUMKA 


#136 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:44

1@up

I tutaj sie z Toba i Bakakiem zgodze.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:44


#137 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:47

No ale gdzie ktoś zabronił Bakakukowi grać na sprzęcie,jaki uważa za najbardziej mu odpowiadający?


MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#138 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:47

Nie wyciagajcie prosze brudow z PW na swiartlo forum.

Nie po to jest PW 



#139 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:48

Ja gram na monitorze 60Hz i nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu, ani ujemnego "handicapu" względem graczy z monitorami 120Hz. Ale to może dlatego, że pierwszym moim monitorem był 14'' CRT od Daewoo (jeszcze z wypukłym ekranem) i w porównaniu z nim wszystko to 'kosmos'. Nie przeszkodziło mi to wcale "zamieszać" na scenie RTCW (ktoś tutaj pamięta tą grę?).

 

Obecnie jestem bardziej "każualem" aniżeli "pro" (i gram raczej na konsoli, niż na PC, który jest narzędziem pracy) - niemniej, moja konkluzja jest taka... 120Hz to dodatek, który może niektórym okazać się przydatny, natomiast nie jest to równoznaczne z monitor do grania, to koniecznie 120Hz - bo to nadinterpretacja.

 

Był taki temat, gdzie autor pytał o rozsądny cenowo monitor do gier. Od razu oczywiście ktoś musiał ze 120-hercówką wyskoczyć... rozsądny cenowo, tiaaa...


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:49

KRUL FORUMKA 


#140 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:48

Dopiero po takim czasie o tym piszesz? Tyle razy trzeba było Ci na siłę wbijać czyste informacje od posiadaczy tych monitorów, że dopiero teraz na to wpadłeś?  Skoro o gustach sie nie dyskutuje to czemu tyle razy sie przyczepiłeś do TN w tej cenie oferujący coś czego konkurencja nie oferuje ? Dopiero teraz zdecydowałeś sie odpuścić jak już ludzie nie mogli przepatrzeć na twoje teorie??
 
 
 
Gwoli ścisłości bo nie lubię zostawiać niedokończonych spraw, jak ktoś na mnie kłamie :

 

Zaczęło się od tego - tak od tego, że napisałem JAK DLA MNIE , splusował to chyba kutrzeba i zaczęła się robić piekielna afera, którą sam nakręcałeś. Przekrzykując jak to 120Hz jest jedynym słusznym monitorem do grania i wysyłając mnie do różnych lekarzy:)

 

Oczywiście, co z tego że generujące niespełna 60 klatek Call of Duty na X360 jest liderem sprzedaży wśród FPS, bijąc na głowę wszystko co wyszło na PC - tam pewno nie wiedzą jak się powinno w FPS grać. Co z tego że 99,9% ludzi siedzi na monitorach 60Hz - pewno im tnie i nie da się grać.

 

 

 

Zaczęło się od tego podważałeś moja opinię o różnicy 60 vs 120 Hz na wiele sposobów. A to przesiadka z innego monitora, a to efekt psychologiczny itp. 

Zapytałem usera PYSZU co go skłoniło do plusowania Twoich wypowiedzi skoro ja , Rebeliant i Black mamy całkowite inne zdanie podparte tym, że te monitory mamy przed oczyma na co dzień.  Pyszu odpowiedział, że nie pamięta, żeby Cie plusował i wtedy to nie ja tylko Ty i Twoje kółko zaczęło trollowany cyrk o reputacji i plusikach, który trwał kilka dni pod moim adresem.  Ani razu w tym temacie nie nakłaniałem nikogo do zakupuj monitora 120 Hz jako jedynego słusznego do gier.  Do lekarza wysłałem Cię na żarty po tym jak sie uparłeś, ze nie ma / nie widzisz ogromnej różnicy między 60Hz a 120 Hz. Jak zareagowałeś?  Już poleciał pyskaty post, że mam bzika na punkcie płynności. 

 

 

Druga część twojego posta - Dla Twojej informacji COD 4 i 5 ma zdjęty limit klatek - wykorzystanie 120 Hz możliwe w 100%

COD MW2 limit FPS na 91, możliwy do zdjęcia grając na alter IW. Black OPS i Black OPs 2 brak limitu klatek - 100% wykorzystania monitora 120 Hz.

COD GHOST limit 91 FPS. BF4 , Titanfall pełne wykorzystanie monitora 120 Hz.   

 

Dalsza cześć posta jest słaba i nie ma sensu jej komentować. 

 
 
 
 
 
To jest taka ultra żenada i musimy się w tym paplać ...

Sygnaturka.png


#141 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 10:52

Mówiłem o Call of Duty w wersji na X360, które sprzedało się kilkunastokrotnie lepiej od wersji PC. Wersja konsolowa ma limiter na 60 FPS, co patrząc na specyfikację X-pudełka i tak robi wrażenie.

 

A Ty co by nie mówić jesteś osobą oporną na kontrargumentację. Cofnijmy się do kwestii udowadniania, że "obudowa do 150zł starczy do wszystkiego" - dopiero interwencja Blackwhite'a zmieniła coś w sprawie tej bzdurnej (moim zdaniem) teorii... Mimo, że wcześniej jakieś 2 strony prowadziłeś dysputę z Bakak'iem - nomen omen testerem obudów.


Użytkownik gtxxor edytował ten post 23 lutego 2014 - 10:54

KRUL FORUMKA 


#142 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:02

Jaka interwencja ? Każdy wyraził swoje zdanie. Ja też wyraziłem swoje zdanie i obszernie je opisałem czemu tak sądzę. 

Po "interwencji" Blacka dalej rozwinąłem swoją wypowiedź. 

 

Co by nie mówić uciekasz się tutaj ciągle do niepotrzebnych zagrywek. A to jakieś pisałem  PW, a to inny temat, a to awantura o reputacje, a to ktoś tam pisał nie bierz six core  itp. 

Rozmawiamy o monitorze, a nie co się dzieje na forum ;)

 

Konsoli też całkowicie nie widzę w tym temacie. Z limitem na 60 FPS całkowicie nie nadają się do gamingu na najwyższym poziomie na 120 Hz. To są zabawki, a nie sprzęt do gamingu z prawdziwego zdarzenia, więc zupełnie tu nie pasują. 


Sygnaturka.png


#143 motodc

motodc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:03

Pozwolę sobie zabrać głos w sprawie 120Hz bo kupiłem sobie taki monitor do pracy bo podobno przy 60Hz oczy się szybko meczą (spędzam dziennie od 8-10h przed monitorem).

Muszę stwierdzić niestety że ktoś tu się dał zrobić nieźle w konia taki - po prostu mam wrażenie.

Hz które widać tylko u jakiś redaktorków którzy dostali w łapkę za pozytywną recenzje 120Hz których prawie wcale nie widać,szybko przeprosiłem się z moim byłym IPS.



#144 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:05

Konsoli też całkowicie nie widzę w tym temacie. Z limitem na 60 FPS całkowicie nie nadają się do gamingu na najwyższym poziomie na 120 Hz. To są zabawki, a nie sprzęt do gamingu z prawdziwego zdarzenia, więc zupełnie tu nie pasują. 

90% eventów gamingowych jest obecnie rozgrywana na konsolach, choćby z uwagi na minimalizację ryzyka osób korzystających z takich zabawek: http://aimbots.net/r...ia-edition.html


KRUL FORUMKA 


#145 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:06

Następny... motodc...


Użytkownik Rebeliant32 edytował ten post 23 lutego 2014 - 11:07

MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#146 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:08

które widać tylko u jakiś redaktorków którzy dostali w łapkę za pozytywną recenzje 120Hz których prawie wcale nie widać,szybko przeprosiłem się z moim byłym IPS.

Ja podobno dostałem w łapę, żebym nie widział... im płacą żeby widzieli? OWNED


KRUL FORUMKA 


#147 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:10

Teraz coś wam pokaże - http://itpc.net.pl/i...rums&type=given wchodzicie na profil MOTODC i patrzycie na jego rozdawane punkty reputacji. Co widzicie ?  Kolejny giermek gtxxora, który regularnie go plusuje. Nawet jak by gtxxor napisał posta " pierdłem" to zarobił by plusa. Hmmm to bardzo ciekawe, że Ci którzy hurtowo nazbierali mu już prawie 80 plusików jakoś bardzo nietrawią 120 Hz tak samo jak sam gtxxor.  

 

 

Administracjo - czas chyba wyłączyć to śmieszne cyrkowe kółeczko hmmm ? 


Sygnaturka.png


#148 motodc

motodc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:18

Martunie przyznam się szczerze że miedzy innymi twój nie-obiektywizm przyczynił się do tego że kupiłem 120Hz.

Po prostu przeczytałem ten temat jakiś czas temu a że na brak gotówki nie ma co narzekać...



#149 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:21

A do czego głównie używasz monitora?


MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#150 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 23 lutego 2014 - 11:24

Martunie przyznam się szczerze że miedzy innymi twój nie-obiektywizm przyczynił się do tego że kupiłem 120Hz.

Po prostu przeczytałem ten temat jakiś czas temu a że na brak gotówki nie ma co narzekać...

 

Monitor skierowany wyłącznie pod gry kupiłeś sobie do pracy ? Czy ja gdziekolwiek napisałem, że ten monitor sprawdza się w "pracy" i że jest projektowany do "pracy" ?

Mając IPS przeskoczyłeś sobie na TN 120 Hz. Bardzo ciekawe.  Teraz z mojej winy i przez mój  "nie-obiektywizm" żałujesz bo monitor do gier kupiłeś do pracy ?

 

To śmierdzi wszytko tak na kilometry, że jutro te wasze kółko wzajemnej adoracji rozwalę chyba od środka i skończę ten pajacowaty cyrk, który odwalacie na forum drodzy przybysze.

 

 

MARTUM OVER & OUT. 


Użytkownik MarTum edytował ten post 23 lutego 2014 - 11:30

Sygnaturka.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL