Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Aplikacje i gry na Androida


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniel316

daniel316

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 10:48

Cześć.
Jakie polecicie aplikacje i gry na androida darmowe i płatne.
Czekam na propozycje.
AMD ATHLON II X4 640 3.0GHz @ 3.8GHz ---> THERMALTAKE CONTAC 29 BP |GIGABYTE MA770T-UD3 | GIGABYTE GEFORCE GTX 460 SE 1GB DDR5 | GOOD RAM 4GB 1333MHz CL9 | WDC WD5000AAKX | XFX CORE 550W | A4Tech X7-C2 LEVEL 2 | SAMSUNG GALAXY S4 |

#2 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 04:29

Ooo tego jest ciut ciut i jeszcze trochę.

Zależy jaki telefon...

Przeglądarka Opera Mobile / Google Chrome
Odtwarzacz PowerAMP / Winamp
Pogoda: Weather Toogle & Widget ( brak w markecie trzeba szukać na ipmart itp. )
Gry: GTA III, Asphalt wszystkie części, NFS'y, FIFA, Fruit Ninja, Angry Birds.

#3 matowsky

matowsky

    What's wrong?

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 05:13

Ja osobiście ściągam wszystko ze Sklepu play ;D

Mam odtwarzacz filmów MX Player, radzi sobie świetnie ;) Muzykę ogarniam przez VLC Niedawno pobrałem też aplikacje Steam'a.

A z gier to mogę polecić:
Avatar'a, Ice Runner, Ninja Chicken, Destroy boxes oraz troche logicznych w stylu Unblock me free oraz gra o nazwie "Fajna gra" :D
Posted Image

#4 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 08:09

Ze swojej strony mogę polecić:
Opera Mobile, Fuellog, Smartcleaner, Astro, BetterBattery, SDMaid, PhoneUsage, Fancy Widgets.
Gry okazjonalnie więc nic ciekawego polecić nie mogę.
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#5 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 08:18

Na pewno z odtwarzaczy muzyki wart uwagi jest PowerAMP odtwarza format .flac
Co do gier to Fruit Ninja,Paladog,
Jeśli chcesz zmienić nieco wygląd telefonu to GoLauncher,GoLocker.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#6 matowsky

matowsky

    What's wrong?

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 08:26

Nie wiem czy trafiłem na pechowy egzemplarz telefonu, ale Go Launcher + Go Locker strasznie zamulają mi tel :D
Posted Image

#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 09:22

PowerAMP dobra aplikacja, co do flacków to szkoda na nie miejsca, po 1 na sprzęcie przenośnym nie ma różnicy między mp3 320kbps, a po 2 telefon nie jest raczej dobrym źródłem jako odtwarzacz (są również modele grające świetnie, ale to już trzeba wiedzieć co i jak :) )

"GRave Defense HD" polecam :) Fajna gra typu tower defense.
"Real Racing 2". Świetne wyścigi :) Lepsze moim zdaniem od całej reszty wyścigów.
"Unlock ME" - Nie do znudzenia. Przestawianie i odblokowanie jednego klocka ;) Fajny zabijacz czasu.
"GTA 3" ale raczej z nudów, fajnie i miło się gra, ale po czasie zaczyna zwyczajnie nudzić (przynajmniej mnie)
Programy to :
Świetny widget zegara "Widget Clock DIGI"
Widget baterii z dobrym info o poziomie naładowania, temperaturze, napięciu itp "BatteryLife"
"SD-Booster" - przyspiesza pracę karty pamięci.
"SD-Maid" - Dobre do czyszczenia systemu i karty pamięci z pozostałości po starych programach.
"Taptalk 2" - pozycja obowiązkowa do mobilnego przeglądania forum!
"MX Player" - chyba najlepszy odtwarzacz filmów na androida. Radzi sobie praktycznie z każdym filmem.
"Transportoid" - mobilny rozkład jazdy :) Świetna i pomocna sprawa
"vCommunicator" - aplikacja zastępująca i gg i aqq :) Lepsza niż standardowe gg.
"Titanium Backup" - Backup wszystkiego co możliwe na telefonie. Przydatne przy zmianie romu.\
"QuickPic" - alternatywna galeria, moim zdaniem lepsze od oryginalnej galerii w telefonie, szybsze działanie, lepsza jakość po zbliżeniu zdjęcia.

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 Thekicaniec

Thekicaniec

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 04:29

Podaj model telefonu lub dane techniczne telefonu ponieważ aplikacje i gry na androida się dzielą na wymagające dobrego sprzętu i na mniej wymagające :)

#9 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 12:58

W sygnaturze ma Arc S i SGS2 więc obstawiam, że to co mi rusza u niego też nie powinno mieć problemu :)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#10 daniel316

daniel316

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 07:53

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał SGS2 i Arc S.
Chodzi mi o aplikacje takie przydatne do szkoły a najlepsze maturalne.
AMD ATHLON II X4 640 3.0GHz @ 3.8GHz ---> THERMALTAKE CONTAC 29 BP |GIGABYTE MA770T-UD3 | GIGABYTE GEFORCE GTX 460 SE 1GB DDR5 | GOOD RAM 4GB 1333MHz CL9 | WDC WD5000AAKX | XFX CORE 550W | A4Tech X7-C2 LEVEL 2 | SAMSUNG GALAXY S4 |

#11 KokoJambo

KokoJambo

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 29 grudnia 2015 - 02:06

Jeśli chodzi o mnie to nie jestem entuzjastą posiadania zatrważającej ilości aplikacji. Mam kilka aplikacji, które używam na co dzień. Wiadomo, że facebook, ze względu na to, że dosyć często poruszam sie samochodem to korzystam z motoryzacyjnej apki ford service, bardzo praktyczna. Mam jeszcze vibera, zdarza się mi bowiem dzwonić za granicę więc po co płacić jak można zrobić to za darmo? Jeszcze instagram i to w zasadzie tyle jest.

Gier nie mam żadnych, to tylko pochłania czas, nie wnosi niczego pozytywnego, a życie stygnie. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL