Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Nowe słuchawki - wybór


36 odpowiedzi w tym temacie

#1 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 09:35

Witam

Mam zamiar kupić słuchawki od firmy easy touch ET-9204 co o nich myślicie ogladałem kilka recenzji na ich temat i podobno są dobre ale na forach internatowych jest inaczej co wy o tym myślicie

#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 10:11

To zależy jeśli mają być do grania i skeypa to możesz kupić.Ja osobiście kupił bym jakieś sennheisery,akg lub ostatnio coraz bardziej chwalone superluxy i mikrofon wolno stojący.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 10:26

Recenzenci sprzętu na internecie zazwyczaj mają ten sprzęt od dostawcy, dostawca opłaca ten sprzęt więc zwyczajnie w świecie opinia na temat produktu musi być podkoloryzowana po to, żeby zszedł im ze sklepu.
Easy Touch to nie marka, od której można się spodziewać czegoś fajnego (przynajmniej moim zdaniem).
Superlux HD681 lub HD668 (do HD330, HD660 potrzeba wzmacniacza najlepiej, a HD661 są słuchawkami portable czyli wyjściowymi na miasto i są średnio wygodne zanim się nie ułożą) + Zalman Mic-1 bądź Media-tech na klips i po kłopocie ;)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 10:39

Ja do kompa przymierzam się kupić superlux HD669 tylko pierw karta dźwiękowa i może jakiś DAC bo aż grzech podłączać takie słuchawki pod realteka.Więc lepiej kup sobie akg,superlux,sennheisery.Z tego wszystkiego najbardziej opłaca się kupić superlux-y cenny są bardzo znośne ,a stoją na dość wysokim poziomie.Słuchawki musisz szukać dodatkowo pod siebie to zależy od tego czy lubisz potężny bass czy wolisz żeby był tylko taki który nie dominuje dźwięku w utworach i grach.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 11:36

AKG i Sennheisery w cenie Superluxów nie pokażą nic dobrego ani ciekawego.
Co do toru dla słuchawek to lepiej AMP tam włożyć między słuchawki a dźwiękówkę :) Superluxy czasem lubią więcej mocy.
Co do samych HD669 to nie lepiej brać półotwarte HD668? Trochę lepsza scena, więcej "powietrza" w dźwięku i większa lekkość przez to (typowa zmiana w porównaniu zamkniętych do otwartych/półotwartych nauszników) oraz chłodniej, bo konstrukcje zamknięte niestety potrafią ogrzać głowe.

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#6 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 11:51

Zdaje mi się Dszeffko że miałeś do czynienia z HD668.Powiedz mi są to słuchawki jasne czy ciemne.Musze dopasować słuchawki pod muzykę rock/heavy metal i nie mogę mieć za dużo basu.Co do autora to kup superlux-y + zalman mic-1 i będziesz zadowolony.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:00

Na początek proszę piszcie basu nie bassu, bo jestem uczulony na tym punkcie :D Bass to ryba!

Ciemne to one nie są. Jak to przystało na słuchawki monitorowe są one szczegółowe (w sumie prawie wszystkie superluxy takie są), grają lekko, nie zabijają basem (przyjemny, punktowy, szybko się zwija i jest dynamiczny, nie ma mowy o ciepłej klusce), początkowo góra i środek atakuje, ale wygrzanie uspokaja te słuchawki (150 godzin przynajmniej!). HD669 ma więcej basu, bo jest to konstrukcja zamknięta więc lepiej do gatunków typu rock i metal brać półotwarte HD668, które mają właśnie świetną góre i środek, a bas jest, że tak powiem tylko dla smaku (jak sos do mięsa :D)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:07

Dobra poprawiłem ten byk dzięki za wskazanie nie wiedziałem dokładnie jak się pisze.To super chyba zakupie te HD668 jak mówisz że bas jest fajny punktowy to będą musiały fajnie zagrać wejście z Queen - Another One Bites the Dust.Do tego kupie jakiś ciekawy amplituner.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#9 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:11

To zależy ile masz kasy na ten wzmacniacz/amplituner. Czasem warto zastanowić się nad czymś typu portable (mniej miejsca, podłączysz gdzie będziesz chciał itp) bądź stacjonarką, która będzie mniejsza i lepsza od jakiejś wielkiej i ciężkiej unitry albo czymś DIY ;)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#10 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:15

Nie wiem pewnie odłożę z 600-800zł zależy od samozaparcia.Jak kupować sprzęt grający to w miarę porządny Wiem za 800zł nie kupie jakiego super mordercy ,ale mi to starczy.
Mam nadzieje że autor nie będzie miał mi za złe że wtrąciłem się w temat :roll:.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#11 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 10:04

Spoko :D Teraz przeszukuje właśnie te słuchawki są nawet ciekawe głównie chodzi mi o to by zmieścić sie w 150 zł w zakupie słuchawek

#12 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 10:17

A jakie słuchawki AKG polecacie ???

#13 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 10:17

Tu masz sklep cena ok.140zł
http://www.mp3store.... ... 60728.html

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#14 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:14

kurde mam teraz naprawde duży problem
-Te easy tuch strasznie mają fajny design a te superluxy troche mnie odstraszają , ale wiem tu nie o wygląd chodzi
-Przy superluxach nie ma moikrofonu , no jest zalmana ale dopinany mi chodzi by był już w słuchawkach
-kolejny problem to karta dźwiekowa w kompie , ja ma m dosc starego kompa i mam karte zintegrowaną VIA gdybym chciał wyciągnąć wszytsko z słuchawek musiał bym zakupić dobrą karte dźwiękową ale na taką mnie teraz nie stać

#15 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:21

Żeby wyciągnąć z słuchawek więcej możesz podpiąć je przez wieże lub wzmacniacz.Poza tym bierz superluxy ja miałem okazje słuchać Superlux HD681 i powiem w cenie do 300zł nie znajdziesz tak dobrych słuchawek ,a do HD668 mają one daleko.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#16 Massive

Massive

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 426 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:27

Sennheiser HD 201/202? Creative Tactic 3D Alpha - baerdzo dobre

#17 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:36

Sennheiser HD 201/202 one w porównaniu do Superlux HD668 wypadają blado.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#18 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:48

Ale właśnie ja chce słuchawki przede wszytki do gier na pc więc wieża mnie nie interesuje :D

#19 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:50

hmmm no nic ryzykuje wkońcu ktoś musi wydać prawdziwą opinie na temat easy tuch efreet :P

#20 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:00

Błądzisz, ale cóż :) Przez mikrofon kupisz marny produkt. :(

Senki HD201 i 202 są słabe i Sennheiser wypuścił je tylko po to, żeby załatać dziurę na samym dnie segmentu.
Tactic Alpha również badziewne. Wymieniałem im kabel, nic ciekawego tam nie ma, a w dodatku kabel oryginalny jest tak marny, że jak padnie, a pada często to słuchawki kaput. Akurat w tym przypadku kolega zdołał złamać kabel od mikrofonu co skutkowało kompletną padaką słuchawek, bo przestały całkowicie grać.

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#21 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:23

Jedyne słuchawki wart uwagi od creative to CAL! ,ale dopiero po wymianie kabli na porządne i dobrą końcówkę jack.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#22 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:24

Już nie. Nowe modele mają inne przetworniki, stare miały od Denonów D1001 więc skończył się ten luksus ;)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#23 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:28

No to widzę że cal na nowych przetwornikach nic nie wart.Zaś sennheiser,akg poniżej 300zł są mało opłacalne.Dszeffko ty czasami nie jesteś audiofilem?

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#24 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:29

Niestety jestem :( Ojciec mi ciągle mówi, że więcej sprzętu niż talentu :(

Można to też nazwać audiofob :ugeek:

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#25 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:33

Ja widząc twój komputer to jestem przerażony jego wartości.Sprzęt grający pewnie z pięć razy tyle wart masz.Jak kiedyś oglądałem Hi End audio to mnie z butów wyrwało dwie kolumny ponad 30000zł.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#26 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 12:52

Dopisałem dla głodnych wiedzy :) W sumie dużo sprzętu mi się też przewinęło, ale obecny mam w sygnaturze :)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#27 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 02:48

Miałeś może styczność z MicroLab solo6c ???

Kurde szkoda ,że te CAL zepsuli. Renome już mają wiec teraz tańsze komponenty wsadzaja pewnie za te samą cene. Ehhhh

Sygnaturka.png


#28 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 03:19

Pozwolicie że zmienie temat bo nie chce zakłądać nowego :D mam problem z chłodzeniem na karcie graficznej po prostu cooler nie chodzi mam karte graficzn a geforce fx 5200 i mam mały wentylatorek który chodzi gdy się go po prostu ruszy ( muszę śrubokrętem ruszyć łopatki) wtedy wiatrak pomału zaczyna ruszać wiec musze kupić nowy możecie podać mi cooler który pasował by właśnie do tej karty najlepiej były by propozycje z allegro

#29 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 03:52

Solo 6c, ale nie podałem, bo nie wchodzą do sygnatury. Świetne głośniki w swojej cenie, szkoda, że nie 7c, ale nie było miejsca przy kompie.
Głośniki potrzebują swojego miejsca, to oczywiste. Jak stoją za blisko ścian i za nisko to dźwięk jest przytłumiony, scena kuleje. Miejsce jest, scena się odkrywa, jest spora, a nawet duża, że tak powiem.
Góra bardzo szczegółowa, detaliczna, neutralna i czysta. Można się zdziwić :)
Środek lekko ogrzany, bardzo miłe wokale, nie atakują słuchacza, czasem (bardzo rzadko) jak wybrzmiewa gitara basowa to można wyłapać dziwne brzęczenie (nie wiem jak to dokładnie nazwać, nie umiem tego dokładnie określić, ale jak ktoś nie jest audiofilem to będzie miał ciężko to wyłapać).
Dobra no i bas. Jest łagodny, potrafi z dobrym źródłem zejść stosunkowo nisko (oczywiście jak głośniki są przy ścianie i nie mają miejsca to zasłonięty bas reflex uwali nam ten bas i będzie to kulało kompletnie (zwyczajnie trzeba mieć miejsce na te głośniki. Jak się je źle ustawi to pada akustyka i tyle).
Głośniki średnio nadają się do nawalania w rytm muzyki techno i innych tego typu tworów dyskotekowych.
W takiej muzyce mogą mieć problem z ogarnięciem (zmniejsza się separacja i scena się lekko zlewa), ale nie słyszałem głośników w tej i niższej cenie, która by się nie potraciła, a raczej nazwę to tak, że te jako jedne z nielicznych jeszcze dawały radę i solo 6c do nich należą.

Podsumowując
Dźwięk bajeczny w tej cenie (czego więcej wymagać? Świetnie gra, a jedyne czego wymagają od nabywcy to dobrej dźwiękówki i miejsca, bo przecież nikt nie lubi ścisku)
Fajnie wyglądają, stosunkowo dobrze wykonane, chociaż nie jest to ten high-end z którym mam/miałem do czynienia w przypadku innych droższych konstrukcji
Potrzebują trochę czasu, żeby je dobrze ustawić. Jak już wcześniej pisałem złe ustawienie psuje walory dźwiękowe.
Łatwość ustawienia - głośniki łączy się za pomocą zwykłego kabla głośnikowego i można sobie kupić odpowiedniej długości pod swoje wymagania (w zestawie 2m), kabel "przyczepia" się poprzez przykręcenie go do styku (kolor do koloru) i do tego łatwość sterowania przez pilot :)
Przy dużej głośności dalej grają jak należy, nie zaczynają charczeć, trzeszczeć itp (oczywiście do pewnego poziomu głośności, bo przesadzić zawsze można :P )



Co do coolera to miałem też tą grafikę dawien dawno temu. Wentylator padł, nie pamiętam jakich wymiarów był, kup coś najlepiej na molexa i podepniesz go pod zasilacz (byle wymiarami wszedł, bo jak będzie za duży to do powietrza go nie zamontujesz :) )

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#30 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 04:18

a jakiej firmy miałeś gpu ? bo ja mam dokładnie geforce fx 5200 prolink to nawet nie można nazwać colerem :D tam jest tylko zwykły wiatrak i tyle :D dobrze że to zauważyłem bo dziś własnie czysciłem kompa i wymieniałem pasty ma procku i gpu .Na allegro znalazłem kilka które by pasowały no nic jutro jade do maista to cos kupie

#31 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 05:31

Ja miałem PNY z tego co pamiętam :)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#32 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 05:53

Solo 6c, ale nie podałem, bo nie wchodzą do sygnatury. Świetne głośniki w swojej cenie, szkoda, że nie 7c, ale nie było miejsca przy kompie.
Głośniki potrzebują swojego miejsca, to oczywiste. Jak stoją za blisko ścian i za nisko to dźwięk jest przytłumiony, scena kuleje. Miejsce jest, scena się odkrywa, jest spora, a nawet duża, że tak powiem.
Góra bardzo szczegółowa, detaliczna, neutralna i czysta. Można się zdziwić :)
Środek lekko ogrzany, bardzo miłe wokale, nie atakują słuchacza, czasem (bardzo rzadko) jak wybrzmiewa gitara basowa to można wyłapać dziwne brzęczenie (nie wiem jak to dokładnie nazwać, nie umiem tego dokładnie określić, ale jak ktoś nie jest audiofilem to będzie miał ciężko to wyłapać).
Dobra no i bas. Jest łagodny, potrafi z dobrym źródłem zejść stosunkowo nisko (oczywiście jak głośniki są przy ścianie i nie mają miejsca to zasłonięty bas reflex uwali nam ten bas i będzie to kulało kompletnie (zwyczajnie trzeba mieć miejsce na te głośniki. Jak się je źle ustawi to pada akustyka i tyle).
Głośniki średnio nadają się do nawalania w rytm muzyki techno i innych tego typu tworów dyskotekowych.
W takiej muzyce mogą mieć problem z ogarnięciem (zmniejsza się separacja i scena się lekko zlewa), ale nie słyszałem głośników w tej i niższej cenie, która by się nie potraciła, a raczej nazwę to tak, że te jako jedne z nielicznych jeszcze dawały radę i solo 6c do nich należą.

Podsumowując
Dźwięk bajeczny w tej cenie (czego więcej wymagać? Świetnie gra, a jedyne czego wymagają od nabywcy to dobrej dźwiękówki i miejsca, bo przecież nikt nie lubi ścisku)
Fajnie wyglądają, stosunkowo dobrze wykonane, chociaż nie jest to ten high-end z którym mam/miałem do czynienia w przypadku innych droższych konstrukcji
Potrzebują trochę czasu, żeby je dobrze ustawić. Jak już wcześniej pisałem złe ustawienie psuje walory dźwiękowe.
Łatwość ustawienia - głośniki łączy się za pomocą zwykłego kabla głośnikowego i można sobie kupić odpowiedniej długości pod swoje wymagania (w zestawie 2m), kabel "przyczepia" się poprzez przykręcenie go do styku (kolor do koloru) i do tego łatwość sterowania przez pilot :)
Przy dużej głośności dalej grają jak należy, nie zaczynają charczeć, trzeszczeć itp (oczywiście do pewnego poziomu głośności, bo przesadzić zawsze można :P )



Nie wiem czy zauwazyles ale je posiadam :D
Zapytałem znawce o zdaniem. A może miał i testował i proszę. Miałeś / masz :lol:
Mam już je kawał czasu. Musze dokupić dźwiękowa.
Mam integre ponad przeciętną moim zdaniem. Sound Max ADI 2000B. Ale co to integra do tych głosników

Co do chłodzenia grafy
Takie niby pasują :
http://allegro.pl/aa... ... 70842.html

Daj linka do identyko modelu tego 5200.

Sygnaturka.png


#33 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 05:59

Mam 6c obecnie :) Nie weszło do sygnatury :(
A jakie są Twoje odczucia?

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#34 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 06:32

Gdyby było coś nie tak to bym je sprzedał. Nie jestem audiofilem ale jestem dosyć wybredny. Nic nie może mi trzeszczeć , buczeć itp. Muzyki słucham czesto i dużo różnych gatunków. Wyregulowałem sobie dzwiek no i jest gitara.

Dla mnie jest bardzo ok ten sprzet.
Mysle zeby kupić sobie XONARA DX / xD do tego

Ale z drugiej strony ten ADI 2000B co mam na płycie jest na tyle niezły ze nie chce mi sie płacić. Nie wiem czy usłyszę różnicę.

Karty dźwiękowe SUPREME FX mają na pokładzie własnie ten ADI2000B wiec to nie jest takie byle co.

Sygnaturka.png


#35 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:56

problem rozwiązany wyczyściłem naoliwiłem wiatrak i kręci sie jak nowy :D

#36 dampy

dampy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 26 sierpnia 2012 - 03:41

znacie jakiś dopry skaner antywirusowy (ja mam comodo antyvirus) bo kurde coś sie komp pieprzy non stop psują się wtyczki w przeglądarce nie da się grać bo wywala i resetuje kompa i nie wiem czy to wirus a może pamieci RAm ale wczoraj testowałem je w memteście i nic nie wykazało :/

#37 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 26 sierpnia 2012 - 03:55

sciagnij trial Kaspersky internet security. Na 30 dni masz super ochrone.

http://www.kaspersky...ad.html?s=trial

Sygnaturka.png




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL