Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Laptop strasznie wolno pracuje


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pyplas

pyplas

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 sierpnia 2012 - 11:10

Witam, moj wujek kupil sobie taki laptop http://www.x-kom.pl/...750-dvd-rw.html dzisiaj poszedlem do niego zainstalowalem mu windowsa 7 ultimate x64 ktory instalowal sie okolo 2h ! potem gdy go odpalilismy instalowalem sterowniki (z plyty) ktore rowniez sie instalowaly dlugo, przy uruchomieniu jest dzwiek windy i jeszcze przy tym jest pare pierdniec z glosnika. Probowalem zrobic te punktacje windowsowe, jednak wywalilo po jakims czasie komunikat ze punktowanie trwalo za dlugo... Jakies pomysly jak temu zaradzic?

#2 maties80

maties80

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 15 sierpnia 2012 - 12:37

Nie poprzestawiałeś nic w BIOSIE?? W laptopie jak na tej stronce siedzi 12GB ramu (pytam dla pewności)??

#3 pyplas

pyplas

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 sierpnia 2012 - 07:14

Nie, nic nie grzebałem jest 12GB ramu wykrywane przez Windows 7
Aha, dzisiaj były aktualki z Windows'a 7, które się nie instalowały... podczas konfiguracji windows'a nastepowal failure i przywracanie systemu przed aktualizacja. Nie chcą się zainstalować najnowsze sterowniki od NVIDII, program odpowiada, ze nie ma takiego hardware'u, chciałem wyłączyć zintegrowaną grafikę, bo myślałem, że to coś pomogło ale niestety nic.

Laptop trochę przyśpieszył po przestawieniu w NVIDIA Control Panel z Adaptive na Prefer maximum performance.

Laptop przy graniu w FIFA 12 lekko się zacina co chwile i pierdzi podczas gdy komentatorzy coś mówią (oczywiście nie zawsze)

Może powinienem zrobić reinstall windows'a?

#4 maties80

maties80

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 15 sierpnia 2012 - 07:22

Spróbuj. Może jakiś inny Windows?

#5 pyplas

pyplas

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 sierpnia 2012 - 07:26

Wgrałem Windows 7 Ultimate 64bit, teraz chcę Windows 7 Home Premium 64bit z tym,że na pendrive...
Troszkę poczekam zanim to się zainstaluje, ale to już jutro bo dziś cały dzień z nim walczyłem ...

#6 maties80

maties80

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 15 sierpnia 2012 - 07:28

Wgrałem Windows 7 Ultimate 64bit, teraz chcę Windows 7 Home Premium 64bit z tym,że na pendrive...
Troszkę poczekam zanim to się zainstaluje, ale to już jutro bo dziś cały dzień z nim walczyłem ...



Znam ten wysiłek ;)

#7 pyplas

pyplas

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 sierpnia 2012 - 09:11

Zainstalowałem od nowa Windows'a 7 Home Premium 64bit
Instalacja w porównaniu do Ultimate trwała 15-25min ...
Na samym początku włączył się szybko, po zainstalowaniu wszystkich sterownikow z plyty zrestartowałem komputer. Po włączeniu próbowałem sklasyfikować, co mi się niestety nie udało, gdyż trwało to zbyt długo...
Miałem pod ręka GTA VC więc zainstalowałem i nawet dobrze działało ale dźwięk dalej tak co jakiś czas "pierdział"
Teraz próbuje włączyć film video to wywala błąd...
Aktualnie nic więcej nie mogę powiedzieć, gdyż laptop jest u wujka.
Jakieś pomysły? (DxDiag wykrywa kartę HD4000, ale mam również GT 630M w nim)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL