Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Co chciałbyś wygrać w konkursie książkowym? ;)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

Community Manager

• Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 02:51

Pomyślałam sobie, że łatwiej mi będzie rozmawiać z Partnerami konkursów, jeśli będę wiedziała, jakie nagrody są dla Was atrakcyjne. Sprzętowe - to wiem na pewno, ale nasze forum to jeszcze nie ten kaliber, choć już niedługo :) Żeby nie mieszać - ten wątek przeznaczę na coś, co lubi większość z nas - na książki.

Napiszcie tutaj swoje typy książkowe: dziedzina, gatunek, może ulubiony autor bądź tytuł książki, o której myśleliście od dawna, ale się nie złożyło.

Ja na pewno widziałabym Kinga i wszelkiego rodzaju kryminały, sensacje horrory - no, ale ja nie biorę udziału w konkursach :D więc moje 5 groszy odpada ;)
Za to Wasze odpowiedzi są jak najbardziej pożądane. Może ciekawe poradniki?

Top Secret :)

#2 Czarny_II

Czarny_II

Moderator honoris causa

• Użytkownik
  • 2128 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 03:00

Ja też chętnie kinga, z gatunków chętnie fantastykę i sci-fi. A z książek, które mam w planach nabywszych to nowe wydanie Dicka od Rebisa oraz Sherlock Holmes - zbiór wszystkich powieści i opowiadań.

Spoiler

ns40yz-2.png

#3 Dszeffko

Dszeffko

Bo tak.

• Moderator
  • 2590 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 03:10

Stephen King tylko i wyłącznie

Znudzony światem wyruszam w kosmos.

#4 leven

leven

moder bios Nvidia

• Użytkownik
  • 3480 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 03:13

Forum głównie komputerowe, więc mile widziane pozycje dotyczące podstaw obsługi komputera, serwisowania i ogólnie użytkowania.
Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#5 Dszeffko

Dszeffko

Bo tak.

• Moderator
  • 2590 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 03:24

Leven tyle, że to co czytamy, a co pasuje do forum to dwie różne sprawy :)

#6 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 04:51

King, kolejny glos.

#7 stylance

stylance

Community Manager

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 05:28

O mamuśku, jak ja Was lubić ;)

Top Secret :)

#8 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 06:33

Ja będę inny i rzucę czymś ze świata fantasy A.Sapkowski,J.R.R.Tolkien,F.Herbert.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!

"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō

#9 Dszeffko

Dszeffko

Bo tak.

• Moderator
  • 2590 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 06:37

Ivan tyle, że to już nie ten kaliber (ceny! :) ), chociaż sam od Tolkiena mam książki.
Im tańsza książka tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie problemu z negocjacjami, a wiadomo, że nawet drobny upominek ucieszy :) King ostatnimi czasy w księgarniach jest w śmiesznych cenach (20zł).

#10 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 07:00

Dobra Tolkien może troch przesada tak mi się wspomniał,ale Sapkowski nie jest taki drogi do 35zł.

"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō

#11 $iergiej

$iergiej

Advanced Member

• Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 07:04

Wszelkiego rodzaju SiFI i Fantasy rosyjskich autorów,genialne książki niestety u nas nie znane.

#12 1danio1

1danio1

Advanced Member

• Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 08:05

Również jestem za fantasy
Po pierwsze:Nie Troluj
Po drugie: Powyższy post wyraża opinię autora w dniu jej opublikowania. Nie może on służyć przeciwko niemu w każdym innym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Po trzecie: Napisałem coś źle, nie wściekaj się, zwróć uwagę - poprawię.

#13 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 08:08

Popieram $iergiej z chęcią zapoznał bym się z twórczością braci Strugackich.Zresztą przeczytam każde fantasy jakie wpadnie mi w łapy.

#14 mariusz_1004

mariusz_1004

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 08:05

Jak większość :smile: king.
Poza tym książki wojenne pokroju kompanii braci.

wysłane z mojego Xperia neo v za pomocą Tapatalk 2
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL