Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

karta graficzna 90 % wydajnosci po podlaczeniu neta mobilnego


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 browarex

browarex

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 września 2013 - 05:44

Witam, nie mam pojecia co sie stalo wczoraj otworzylem pare stron gram w gre przegladarkowa a tu nagle wlacza sie wiatrak od karty ja patzre a tam 88 procent wydajnosci karty i co robilem reinstalke sterow od grafy i internetu mam play mobilnego a modem to sierra wirelees usb 309 i metoda prub jak tylko wlaczam neta to za minutke moze mniej nagle karta graficzna osiaga wydajnosc prawie 90% a jest tylko podlaczony net i nic wiecej jak odlaczam neta grafa sie uspokaja i dziala normalnie am tam 2 3 % odpalilem gre i normalnie 40 , 50% w zaleznosci w co gram ...Nie mam pojecia co to moze byc czy wirus czy co ...Dzieje sie tylko tak jak podlaczam neta.Mam win 7 64bit,radeon msi 5850 oc,Prosze o pomoc nie mam pojecia co to moze byc nigdy sie z czys takim nie spotkalem

#2 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 01 października 2013 - 02:35

To nie przypadkiem temperatura?

Może gra Ci tyle zżera albo coś w tle działa...w GPU-Z zakładka Sensors sprawdź GPU Usage.

#3 browarex

browarex

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 03 października 2013 - 02:57

Witam napisalem jeszcze jeden post wyzej i tam dokladniej opisuje problem ,prosze o przeczytanie i ewentualna porade,zanlazlem na innym forum ze ktos mial taki sam problem jak ja przesylam link http://forum.pclab.p...gpu-w-pulpicie/ .Jak mi poradziles to w tym programie nic niema , niemam pojecia co zrobic....

#4 browarex

browarex

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 października 2013 - 09:37

Forum pierwsza klasa nie ma co !!!!!

#5 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 05 października 2013 - 09:43

Jak nauczysz się pisać to pogadamy.
Prub, patzre, polskie znaki, interpunkcja...
Pokaż screeny z programu GPU-Z podczas grania. Jaka to gra? Jakie masz programy odpalone w czasie grania? Podaj pełną specyfikację komputera.
i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#6 Kolorowy12

Kolorowy12

    Lajk komputerowy (gimbownik)

  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 05 października 2013 - 10:16

ja chce tylko powiedzieć że można jakoś ustawić żeby karta graficzna działała na np. 90% cały czas ja nie wiem jak ale wiem że jest coś takiego możliwe

#7 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 05 października 2013 - 10:19

A co to ma do tego tematu?? Nie pisz proszę postów nie mających sensu. To już twój któryś z rzędu.
i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#8 Kolorowy12

Kolorowy12

    Lajk komputerowy (gimbownik)

  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 05 października 2013 - 10:45

pokaż mi które ??? bo to że przez przypadek nie doczytałem do końca to nie oznacza że pisze posty które nie mają sensu ...

#9 browarex

browarex

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 października 2013 - 03:25

temat do zamkniecia ,juz na innym troszke pomagaja i jakosc moga zrozumiec co pisze ,wszyscy polonisci na forum komputerowym pluja sie o interpunkcje i nikt nie ma pojecia co jest i jak rozwiazac problem ,oby tak dalej...Zegnam i Pozdrawaiam i Prosze o nie pisanie Swoich wypocin pod tym postem



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL