Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

[GALERIA] abi


443 odpowiedzi w tym temacie

#351 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 30 października 2012 - 09:28

151 kilka nieciekawych zdjęć choć tak naprawdę zależało mi na tekście
zapraszam- http://fotoroztocze....m-bunkry-cz-ii/
Dołączona grafika

#352 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 10:28

kolejny odwiedzony punkt oporu, tym razem wspomniane w poprzednim poście Brusno Nowe
152
Dołączona grafika
153
Dołączona grafika

całość - http://fotoroztocze....ru-brusno-nowe/

#353 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 10:31

152 mi się podoba <3 bardzo przyjazne i ciepłe kolory
nawet sie poświęciłeś i stałeś w chaszczach :D

#354 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 11:09

tam to przy każdym się stoi w chaszczach, a ten co się podoba to rzeczywiście długo go szukałem i tak trochę fartem udało mi się na niego wpaść

#355 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 02 listopada 2012 - 06:29

152 też mi się podoba.
Przyjemne, stonowane, dobrze uzupełnione przez pierwszy plan :).

#356 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 02 listopada 2012 - 06:33

dla mnie jest za dużo elementów tam, duży chaos przez co główny cel gubi się ale nie ja wybieram miejsce, ono wybiera mnie
dzięki

#357 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 02 listopada 2012 - 07:01

dla mnie jest za dużo elementów tam, duży chaos przez co główny cel gubi się


Może trochę, ale mi to osobiście nie przeszkadza.
Czasem lubię jak w zdjęciu coś odwraca uwagę od głównego tematu :).

#358 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 01:58

w weekend zakończony punkt Brusno Nowe, (Podemszczyzna)
i można by rzec że skończony punkt oporu Dziewięcierz, ( pozostały 2 sztuki na Moczarach na następny rok bo jak śnieg spadnie tam to nie będę wchodził.)
Teraz pozostałości po cerkwi czyli cerkwisko Podemszczyzna
http://fotoroztocze....yzna-cerkwisko/
powinienem chyba troszkę popracować nad nimi, ale brakuje mi tak naprawdę czasu, mam nadzieję ze powrócę do tego
154.
Dołączona grafika
155.
Dołączona grafika

#359 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 17 listopada 2012 - 10:09

poprawne dla mnie.. melancholijne.. ale jakoś dłużej się nie przyglądałam bo nic mi dupci nie urwało.. suty nie stanęły ani nic innego :P

#360 Guest_marcin21164_*

Guest_marcin21164_*
  • Guests

Napisano 17 listopada 2012 - 10:13

Fajne zdjęcia mnie osobiście się podobają :dodgy:

wysłano z x8 za pomocą czlaptalka 2 ;) :)

#361 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 09:09

poprawne dla mnie.. melancholijne.. ale jakoś dłużej się nie przyglądałam bo nic mi dupci nie urwało.. suty nie stanęły ani nic innego :P

bo i nic takiego nie miało się stać, zwłaszcza okaleczyć ;)

Fajne zdjęcia mnie osobiście się podobają :dodgy:


biorąc pod uwagę kontekst całości, nie miało to być jakieś artystyczne.
bardziej klimatyczne by pewnie było coś takiego.
155.
Dołączona grafika

#362 Guest_marcin21164_*

Guest_marcin21164_*
  • Guests

Napisano 18 listopada 2012 - 09:14

155 super zdjęcie ten kontrast super.

wysłano z x8 za pomocą czlaptalka 2 ;) :)

#363 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 10:08

155.
Ładne, rzekłbym mroczne, na pierwszy rzut oka ;). Kadr fajnie się zamyka. Dobrze, że czarno-białe, bo jakoś nie wyobrażam sobie, gdyby to zdjęcie było w kolorze.

#364 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 10:32

mam kolor i mniej mi tez się podoba, musiałbym się z nim troszeczkę pomęczyć
dzięki

#365 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 10:36

oooooooo.. no widzę że zmiany zmiany
bardzo fajne zdjęcie :) nie mam się do czego przyczepić.. jest dopracowane rzekłabym do ostatniego milimetra ;)

#366 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 10:41

wad jest dość dużo, krzak po prawej ni to cały ni go brak, za mało wybija się krzyż po prawej, przeostrzone gałązki

#367 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 12:21

to my chyba na dwa inne zdjęcia patrzymy :D

#368 aleksandra60

aleksandra60

    Świeżo zarejestrowany

  • Zbanowany
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 listopada 2012 - 03:41

świetne wrażenie :P odpowiedni klimat, kontrast itp :P

#369 Red-Angel

Red-Angel

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 24 listopada 2012 - 09:00

155. Kolory fajne, a raczej ich brak ;) Dobry kontrast, tylko te krzaki po prawej psują kadr.

#370 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 05:40

zabawy z pseudo hdr, Baranów Sandomierski
156. Dołączona grafika
157. Dołączona grafika
158. Dołączona grafika
159. Dołączona grafika

#371 Red-Angel

Red-Angel

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 11:31

156. Ładne kolory
157. Tu wg mnie bardzo dobrze zrobiony HDR, kolory nie rażą za bardzo oczu, jednak mam takie wrażenie, że wygląda trochę jak jakiś kadr z gry komputerowej ;)
158. Tu juz widać od razu, że się bawiłeś zdjęciem i że to HDR.
159. Po raz kolejny budynek bardzo ładnie zrobiona obróbka, jednak tu widać HDR, nie tak jak w 157.

Podsumowując bardzo ładnie Ci wychodzą kolory na budynkach. Ja jakoś nigdy nie miałem albo umiejętności albo cierpliwości przy tego typu fotografii.

Jakim programem tworzysz HDR'y ze zdjęć?

#372 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 21 grudnia 2012 - 09:05

korzystam z demo machinery, choć uważam że teraz jest gorsze niż w pierwszych wersjach.
pseudo bo robione jest na 1 jpg.
kolorystyka celowo podkreślona,
na dziedzińcu było dość ciemnawo więc straciłem całkowicie niebo, co mi się bardzo nie podoba.
na ostatnim troszkę jest przesadzone i mogłem troszeczkę wygładzić chmury.

#373 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 22 grudnia 2012 - 03:34

no proszę proszę.. uczyłam się o nim na historii sztuki ;P
magiczne pytanie.. co kryło się za bramą.. schody?

#374 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 12:49

magiczne pytanie.. co kryło się za bramą.. schody?


jeśli dobrze rozumiem to:
pałac składa się, stojąc na dziedzińcu twarzą do bramy:
z prawej strony - były zamek obecnie muzeum
środek za plecami - późny zamek - obecnie hotel
lewa strona - pałac, obecnie muzeum

to co widzimy to brama wjazdowa na dziedziniec, jak się przyjrzysz dobrze to tam nie ma tak naprawdę pomieszczeń, jest to ściana z krytymi tarasami do przemieszczania się pomiędzy częściami pałacu. być może powstała ze względu na bardzo częste powodzie w tym rejonie i by dać możliwość przemieszczania się bez schodzenia na dolne kondygnacje

#375 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 01:50

nie zrozumiałeś.. pytam czy wchodząc tą bramą na dziedziniec to czy są tam schody..
bo coś kojarzę że był to fenomen i utrudnienie.. bo jak koń ma wejść po schodach na dziedziniec

#376 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 02:09

sama brama jest bardzo malutka, prowadzi z zewnątrz pałacu na dziedziniec, (nie ma żadnych schodów), raczej nie była wykorzystywana do wjeżdżania konno, (za wąska, za niska), wejście na schody jest z dolnego krużganku na górny jest to dość dobrze widoczne na nr 158. konie pozostawały na zewnątrz

#377 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 02:25

no to już nie wiem co to było
wiem natomiast że odbyła się dość długa rozmowa na zajęciach na temat tego zamku

#378 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 03:24

bo jest to nietypowe rozwiązanie, dwa skrzydła połączone piętrowymi krytymi krużgankami tworzącymi ścianę, powiem szczerze że nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem gdzieś indziej.
to co widzimy od wewnątrz to jest po prostu jedna ściana - zewnętrzna

#379 unitrax

unitrax

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 24 grudnia 2012 - 01:19

146. Czy do tego schronu da się wejść ? On ma jakieś rozbudowane kondygnacje czy to ruina? Bardzo interesująca miejscówka.
155.Byłoby idealne na okładkę płyty zespołu Death-metalowego, pierwsze skojarzenie to dzień zaduszny, mogiła i przestrzeń za nią może symbolizować śmierć i wolność duszy opuszczającej ciało.
Bardzo mi się to spodobało :)

Życie..


#380 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 24 grudnia 2012 - 07:52

146, tak można wejść, prawie na każdym punkcie oporu na rawsko ruskim taki obiekt się znajduje. jest to schron jednokondygnacyjny dowodzenia/obserwacyjny, 2 pomieszczenia po ok 3,5-4 m2 w stropie otwór wentylacyjny i otwory na peryskop. wejście chronione przedsionkiem z otworem strzelniczym pod rkm. są to jedne z najmniejszych schronów, i chyba najmniej ciekawe. niestety zdjęcie bardzo kiepskie

#381 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 06:32

kontynuując podobne nastawienie do obróbki
z tego samego dnia i trochę później
160. Dołączona grafika

#382 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 06:52

160. Podoba mi się. Zdjęcie całkiem przyjemne.
Winetowanie dodawałeś w programie graficznym?
Bo wydaje mi się, że dolne rogi są minimalnie zbyt ciemne.

#383 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 06:55

tak wineta jest sztuczna, zależało mi na tym by ściemnić rogi
 
161. Dołączona grafika

W temacie zamków i ruin, taka mała panoramka z wakacyjnych fotek, popełniona dzisiaj

#384 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 07:28

http://kwejk.pl/obrazek/1596243
czemu takich nie zaczniecie pstrykać?
przyjemna panorama.. gdzie to?

#385 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 07:37

nie każdy jest artystą i n ie każdy chce nim być, nie każdy ma tyle czasu i sprzętu by nawet udawać
a na pewno brakuje umiejętności i doświadczenia.
Ruiny zamku królewskiego Olsztyn na jurze krakowsko-częstochowskiej

#386 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 08:56

to w jakim celu robisz te zdjęcia? po co zastanawiasz się jak poprawnie powinno wyglądać takie zdjęcie? po co je przerabiasz w programach? czy nie po to by choć udawać artystę?
bo jesli tylko dla siebie mają być te zdjęcia to po co.. ważne by te zdjęcia zatrzymały ten cudowny czas. i żeby do tego wracać kiedy się chce
no ale co ja tam wiem ;)

#387 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 09:39

po co robię?
po to by spróbować pokazać to co chcę, o ile to możliwe naturalnie, jak najmniej przerobione.
analiza jak poprawnie powinno być wykonane, naświetlone, skomponowane ma właśnie temu służyć co napisałem wyżej. nie ma w tym być ani kszty artyzmu, jeśli uda mi się pokazać na papierze dokładnie tak jak ja to widzę jestem zadowolony, (niestety rzadko udaje mi się to).

po co? po to by komuś obcemu chciało się zasuwać kilka godzin po lasach by dotrzeć do miejsca które uznają za interesujące
część jest tylko dla mnie

#388 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 10:24

czy nie jest więc to opis tego że chcesz być artystą? czy to nie artysta chce się dzielić z innymi to co stworzy? :)

#389 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 11:15

Rozmawiałem ze znajomymi którzy spakowali się i wyjechali z rodzina na wakacje do Chorwacji, zapytałem się gdzie byli.
odpowiedzieli że mieli 200m, do plaży i 100m do sklepu by robić grilla, nic nie widzieli przez 2 tygodnie, w tym samym piasku

teraz Twoje pytanie
i tu właśnie jest dylemat ;)
chciałbym pokazać Roztocze takie jak nie każdy widzi, jednocześnie zachować je takie jakie jest, opuszczone zapomniane ciche bez turystów i ludzi zarabiających na turystach. pokazać takie jakie widać po włożeniu trochę wysiłku by zejść z utartego szlaku. choć mi też tego brakuje ale z wielką przyjemnością siedzą pod płotem i patrze się na starą drewnianą cerkiew jak i czerpię wielką radość jak odnajdę schron, którego znam lokalizację, wiem że tam jest, nawet namiary GPS znam. ale GPS uruchamiam dopiero jak odnajdę go by skorygować namiary

#390 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 11:46

to urocze abiś że masz taki sentyment do tego miejsca :)

#391 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 12:07

jest po prostu ciekawe, pgr poprzeplatane lasami a w lasach popalone wsie, bruśnieńskie krzyże, ślady po AK, UPA, piękne niejednorodne tereny, bardzo często zaśmiecone. cerkwie, przydrożne krzyże, macewy i synagogi i bardzo często ludzie niezdający sobie sprawy z miejsca w jakim żyją.

#392 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 08:06

dobrze że o to dbasz.. w moich okolicach o zabytki nie dbają.. a właścicele burzą pozostałości z zamków i dworków żeby pozbyć się problemu

#393 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 04:25

to u nas jak dana parafia wybuduje kościół to często przeprowadza się do niego, starą cerkiew którą przywłaszczyła sobie kilkadziesiąt lat temu wpycha samorządowi, by się na nowo nią opiekował.
po jakimś czasie pijaczek peta rzuci i nieumyślnie podpali lub nastąpi zwarcie elektryczne mimo że prąd już dawno jest odcięty.
i tak rozwiązują się problemy samorządów

#394 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 04 stycznia 2013 - 01:59

162. zapraszam do ostatniej wycieczki zeszłego roku
Dołączona grafika

Część punktu oporu Goraje, pozostały już tylko 3 obiekty których nie odwiedziłem w tym P.O.
http://fotoroztocze....jpg?w=774&h=516
wprawdzie nie ma tu zdjęcia ale na dysku mam, 30 XII udało mi się znaleźć 3 rydze choć bardzo już bidne były

#395 Red-Angel

Red-Angel

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 05 stycznia 2013 - 11:13

146. Czy do tego schronu da się wejść ? On ma jakieś rozbudowane kondygnacje czy to ruina? Bardzo interesująca miejscówka.

Jeżeli Cię interesują takie schrony, to możesz zobaczyć kilka moich zdjęc schronów z czeskich Karkonoszy, w tym jednego dwupoziomowego - https://picasaweb.go...CJ_39c7I58HtJQ#

160. Ładne, mi się podobają kolorki :-)

161. Mi czegoś brakuje na tej focie. Niby ta wieża po lewej przyciąga uwagę, jednak ucięte ruiny po prawej, jakos psują efekt.

http://kwejk.pl/obrazek/1596243
czemu takich nie zaczniecie pstrykać?

Melisa, takich fot nie zrobisz byle jakim sprzętem. Po tych zdjęciach widać, że zostały zrobione (dość) dobrej klasy puszkami. Osobną sprawą są kadry i momenty, tu już wiele zależy od szczęścia w danej chwili i umiejętności popartych doświadczeniem.

to w jakim celu robisz te zdjęcia? po co zastanawiasz się jak poprawnie powinno wyglądać takie zdjęcie? po co je przerabiasz w programach? czy nie po to by choć udawać artystę?
bo jesli tylko dla siebie mają być te zdjęcia to po co.. ważne by te zdjęcia zatrzymały ten cudowny czas. i żeby do tego wracać kiedy się chce
no ale co ja tam wiem ;)

Ja też robię dużo zdjęć, dzielę się nimi na kilku forach, mam galerię na Picasie, a nawet bawię się nimi godzinami w Photoshopie. Ale czy uważam się za artystę? Nie. Po prostu robię zdjęcia w pierwszej kolejności dla siebie, jeżeli one mi się podobają, to już jest dobrze. A jeżeli komuś jeszcze, to świetnie ;)
A znajomość techniki i zasad fotografowania pomaga mi w tym, żeby ten zatrzymany moment ze wspomnień oddawał rzeczywistość jak najlepiej.

#396 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 06 stycznia 2013 - 01:05

a myślisz że dla kogo artyści tworzą? dla siebie.. a później dla innych.. przedstawiłeś idealny opis własnie artysty.. może się nim nie czujesz ale nim jesteś ;) też tworzę dla siebie.. czy uważam się za artystkę? chciałabym.. ale jeszcze mi daleko do tego ze względu na jeszcze słabą ciągle dla mnie technikę.. ale nie zamierzam przez to zaprzeczać że choć w minimalnym stopniu tą artystką się nie czuje.. bo czuję ;)

#397 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 04:11

jeśli wychodzi się z założenia że wszyscy co robią coś dla siebie są artystami, to tak, jesteśmy nimi, tak samo jak i wszyscy którzy pstrykają fotki z wakacji czy te w formie seet z rączki czy z dzióbkiem ;)
robienie fot sprawia mi przyjemność, pozwala się oderwać od codzienności, nie musi to być artyzm ;)
 
Red - bardzo ciekawe obiekty, i to w całkiem przyjemnym stanie,

#398 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 11:21

nie rozumiesz :)
nie mówię tu o wszystkich.. a o ludziach takich jak Ty czy red którzy mają lepszy sprzęt i długo zastanawiają się jak zrobić zdjęcie zanim je zrobią a następnie drugie tyle zastanawiają się jak je obrobić żeby wydobyć z tego zdjęcia to co najlepsze.. uwierz mi że blachara która w sekundę robi sobie zdjęcie z dziubkiem z każdej strony nie zastanawia się zbyt długo ;) czy na serio nie widzicie tej różnicy?

#399 abi

abi

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 09 stycznia 2013 - 08:39

rozumiemy, rozumiemy ;)
zdawanie sobie sprawy z tego co się robi i jaki chce się osiągnąć efekt nie musi mieć nic wspólnego z artyzmem a jedynie jest świadomym dążeniem do określonego efektu. czy to będzie krajobraz czy zdjęcie paszportowe - ot taka wyrobówka. różnica jest ta że nie wszystkie kadry muszą być "ładne", zwłaszcza jak pokazuje się śmieci w lesie ;)

#400 Red-Angel

Red-Angel

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 10 stycznia 2013 - 12:09

Red - bardzo ciekawe obiekty, i to w całkiem przyjemnym stanie,

W tym rejonie (ogólnie rozumianym) takich obiektów jest bardzo dużo. Kilka większych jest zamienionych w muzea/wystawy, te mniejsze czy w mniej dostępnej lokalizacji stoją często dostępne do zwiedzania. Czasami zdarzają się tylko zamknięte przed ludźmi - to w miejscach bardzo łatwo dostępnych.

Jeżeli Cię interesują takie również podziemne obiekty, to mogę pokazać galerię zdjęć ze zwiedzania sztolni Soboń, będącej częścią niemieckiego Projektu Riese. Leży niedaleko znanych obiektów takich jak Włodarz i Osówka, ale jest mniej znana, a wejście do niej wcale nie takie łatwe do odnalezienia. Oczywiście ta sztolnia nie jest udostępniona do zwiedzania jak dwie wcześniej wymienione i robi się to na własną odpowiedzialność.
Jak wiadomo, jest to wynik niewolniczej pracy tysięcy więźniów w okolicznych obozów podczas II Wojny Światowej
https://picasaweb.go...erci2021082011# - w tym albumie oprócz sztolni Soboń, są również okoliczne obiekty, zbudowane na potrzeby Projektu Riese oraz cmentarze poświęcone pamięci więźniów. A także komercyjna sztolnia Osówka.
https://picasaweb.go...ISowie18062011# - w drugiej połowie albumu są zdjęcia ze zztolni Soboń.

Przepraszam, za odbieganie od tematu wątku, ale może Cię zainteresuje :)

zdawanie sobie sprawy z tego co się robi i jaki chce się osiągnąć efekt nie musi mieć nic wspólnego z artyzmem a jedynie jest świadomym dążeniem do określonego efektu. czy to będzie krajobraz czy zdjęcie paszportowe - ot taka wyrobówka.

W pełni się zgadzam z abim.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL