Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Wątek zbiorczy na nowości


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 07:57

Silens wrzucił wczoraj info o nowości MS tutaj: klik
Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby utworzyć jednego zbiorczego wątku dla tego typu wpisów? Obawiam się, że za chwilę informacje o nowościach nt. różnych produktów z których korzystamy będą pojawiały się nagminnie w różnych działach a wolałabym jednak nie mieszać informacji z dyskusjami.

Pytanie tylko, w którym dziale miałby powstać taki wątek?

co o tym sądzicie?

Top Secret :)


#2 SilenS

SilenS

    Master

  • Użytkownik
  • 929 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 10:50

Wyższej rangą tu nie jestem ale się wypowiem.. na forum gdzie działam jak i działałem przydatny jest poddział "Nowości, Artykuły.. itp" Jakoś to rozdzielić a zawsze nowinki sprzętowo-programowe można pisać z sensem aby forum się rozwijało. Pomoc jest tu perfekcyjna, lecz różne tego typu rzeczy na takim forum mile widziane :)

#3 maties80

maties80

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 11:37

SilenS'a pomysł jest bardzo dobry (lepszy od stylance) ;) Tylko czy każdy będzie pisał własne artykuły czy to będzie na zasadzie kopiuj - wklej?

#4 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 11:45

maties80 odnosze nieodparte wrazenie juz od jakiegos czasu,ze piszesz, zeby pisac.Przeczytaj swoja odpowiedz i powiedz mi jak ja mamy zrozumiec,?
To w koncu czyj pomysl jest lepszy?Bo wynika ,ze obywda sa wg Ciebie dobre, a kazdy jednak jest inny.

#5 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 07:22

Wyższej rangą tu nie jestem ale się wypowiem..

I słusznie, po to utworzyłam owy wątek :)

na forum gdzie działam jak i działałem przydatny jest poddział "Nowości, Artykuły.. itp" Jakoś to rozdzielić a zawsze nowinki sprzętowo-programowe można pisać z sensem aby forum się rozwijało.

Miejsce na artykuły mamy - w każdym dziale jest odrębne dla tematu miejsce, tam wszelkiego typu nowinki, poradniki, artykuły są mile widziane.

Natomiast co do nowinek - oczywiście, że tak, ale pod warunkiem, ze będą to teksty rozbudowane, merytorycznie zaawansowane i ciekawe, a nie przeklejony z informacji prasowej news. Owszem, nie każdy jest w stanie wszystko śledzić, więc i takie informacje się przydadzą, ale te wolałabym wpisywać w jednym zbiorczym wątku zatytułowanym "Newsroom"

Pomoc jest tu perfekcyjna, lecz różne tego typu rzeczy na takim forum mile widziane :)

zgadzam się!

Top Secret :)




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL