Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

wysokie temperatury nowy procesor


Najlepsza odpowiedź johnieemeister , 08 lutego 2015 - 03:44

Poki co jak masz zalozona mx-2 niech bedzie, jak bedziesz zmienal chlodzenie to proponuje gelid gc-extreme ta juz nie wymaga wygrzewania.

Poczekaj az pasta sie wygrzeje 

Chlodzenie sie nadaje tylko jest strasznie glosne o to chodzi

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mora89

Mora89

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 01:21

witam wymieniłem procek na 4 rdzeniowy ze starszego 2 rdzeniowego nie podglądałem nigdy temperatur ale teraz sie tym zainteresowałem bo mogę pograć w lepsze gry. procek to nic nadzwyczajnego amd a8-6500 3.5ghz. zostawiłem starszy wentylator bo sa identyczne i posmarowałem pasta Arctic Cooling MX-2 Thermal Compound . i gralem i wszystko ok ale ale temeratury sięgają 80 stopni i wiecej a juz w stanie spoczynku np teraz ja kto pisze to 61-63 stopni mierzone speedfan i core cos tam. wymieniłem na chłodzenie dołączone do procka z oryginalna pasta ale jest to samo. mam jescze funduszy pytanie czy jak kupie jaks wieze chłodzącą to coś zmieni ?? i czy duzo ??  dodam ze w obudowie mam 4 wentylatory wiec cyrkulacja powietrza jest spoko. czy to prawda ze moglem zle docisnac chlodzenie i tez tak sie bd mocno grzać ??



#2 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 01:42

Uzywasz boxowego chlodzenia w amd? Dobry jestes, lubisz helikoptery widocznie :D
Pasta wygrzala sie? jest juz okolo tygodnia na procesorze?

Tak jak zmienisz chlodzenie to da napewno, nawet zwykly spartan pro zbije temperatury i bedzie cichszy.
Paste proponowalbym jakas lepsza niz mx-2


Użytkownik johnieemeister edytował ten post 08 lutego 2015 - 01:43

Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#3 Mora89

Mora89

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 01:48

pasta dopiero zamocowana nie wiedziałem ze az tydzień muszę czekać żeby sie wygrzała :) kurde to po co to boxwe chłodzenie skoro sie nie nadaje na nic xD to jaka pasta :) ?


Użytkownik Mora89 edytował ten post 08 lutego 2015 - 01:49


#4 riposta

riposta

    Ułom Technologiczny

  • Użytkownik
  • 869 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 02:06

Jakby nic nie dawało to by nie dodawali to raz.A dwa to że po 15 sekundach by ci się komp wyłączył gdyby czujniki temp zadziałały.


PC 1:
i5 4670k(4,6Ghz,1,35v)/Fera 2(Push&Pull)/Msi Z87-G43/Gtx 760 Msi Gaming/16GB Kingstone/Crucial MX100 128GB/1TB Segate/Smart Se 630/Zalman Z3 Plus White 
PC 2:
i5 3570K(4,3Ghz,1,2V)/Xe1226/Msi Z77-G45/Gtx 660 Msi Gaming (SLI)/8GB Kingstone/1TB WD Blue/Deus M1 650W/Brutus M23
 
 
 

#5 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 08 lutego 2015 - 03:44   Najlepsza odpowiedź

Poki co jak masz zalozona mx-2 niech bedzie, jak bedziesz zmienal chlodzenie to proponuje gelid gc-extreme ta juz nie wymaga wygrzewania.

Poczekaj az pasta sie wygrzeje 

Chlodzenie sie nadaje tylko jest strasznie glosne o to chodzi


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL